• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Psichologo komentaras: „Vyras sako, kad nieko man nebejaučia“  3 

Autorius: Darnipora.lt, freedigitalphotos.net
2012-08-02 08:20:00

dingo jausmai
dingo jausmai
Aš labai myliu savo vyrą ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo. Mes pragyvenome 12 metų kartu. Aš jį buvau labai įskaudinus, bet tai buvo labai seniai, aš iš to pasimokiau. Dabar jis man sako, kad jo jausmai man visiškai dingo.

Žinau, kad jis įsižiūrėjęs vieną moterį, bet tarp jų nebuvo nieko, jis jos net vengia. Bet aš kraustausi iš proto ir negaliu nieko padaryti, nusiraminu tik kai susitinkam ir prisiglaudžiu prie jo. Ir dabar sėdžiu darbe ir negaliu susikaupti, laukiu, kada jis bent paskambins, laukiu vakaro, kada grįš, ir bijau visko.

Rašant dreba ne tik rankos bet ir visas kūnas, atrodo, išlips širdis iš krūtinės. Žinau kad jis jaučiasi ir ne ką geriau. Ką patartumėte daryti?

Atsako šeimos psichologė Giedrė Gutautė-Klimienė

Iš tiesų labai suprantama, jog tokioje situacijoje jaučiatės labai pasimetusi, sutrikusi, kyla įvairūs stiprūs jausmai – ir nesaugumas, ir baimė, ir neužtikrintumas, ir daugelis kitų. Tačiau ką jūs galite padaryti šioje situacijoje? Deja, kito žmogaus jausmų mes nei valdyti, nei keisti neturime galių.

Tačiau jūs turite galimybę kiek padėti sau pačiai. Iš pradžių tikriausiai, kad ir kaip tai būtų sunku, jums būtų svarbu pamėginti kiek atsitraukti nuo šios esamos situacijos, užsiimti malonia veikla, aplankyti seniai nelankytus draugus, eiti sportuoti, patirti naujų įspūdžių, galbūt netgi kur nors išvykti ir t.t. Jei pavyks atitrūkti, pasijusite geriau, ir tai bus geriausia, ką galite padaryti šioje situacijoje.

Na, o kiek atsitraukus, atsipalaidavus ir nurimus jums bus lengviau susigaudyti savyje bei priimti svarbius sprendimus, kaip šioje situacijoje elgtis toliau: kiek šie santykiai tokie, kokie yra dabar, jus pačią tenkina ir kiek turite jėgų ir noro juos tokius toleruoti? Kiek esate apsisprendusi gyventi tokiame santykyje koks jis yra dabar? Kaip galėtumėte keisti esamą situaciją? Ką šie santykiai jums duoda, o ko jau nebeduoda ir ką daryti su tuo toliau? Kokie yra galimi sprendimai ir išeitys?
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ji
2013-01-22 00:06:55
Vienintelis BUDAS isaugoti meile tai ji PALEISTI. nes tas negalejimas be jo gyventi tik dar labiau atstums ji as garantuoju simtu procentu.reikia ne maldauti kad pasiliktu o pasakyti sau ESU pati geriuasia-nori imi nori ne,jei ne gali nesdintis is mano gyvenimo.
Esu visa tai patyrusi veikia 100 proc.
tiesiog
2012-08-31 01:18:00
Tai va eiline istorija brangusis krusdamasi su joberiu vistiek tave mylejau:-D turi tai ko nusipelnei ir nereikia cia jokiu psihologu geriau jau vyras kreiptusi i juos juk skriauda jis patyre
Agnė
2012-08-04 12:40:30
psichologės komentaras absoliučiai niekam tikęs. iš tuščio į kiaurą papilstė ir jaučiasi patarusi. dieve, čia ne atskirai reikia eiti kažkur smagintis ir paskui galvoti, ką daryti, tačiau kartu su vyru susėsti, pasikalbėti, nuspręsti, ar dar galima gaivinti santykius, o gal tiesiog jau viskas. ir jei vyras dar norėtų pamėginti taisyti padėtį, tai jiems reikėtų kartu išvykti į kelionę, kartu atrasti pramogų, pasilinksminti, išlįsti iš rutinos.. gal bendra veikla, nuotykiai, graži kelionė padėtų vėl suartėti ir išsiaiškinti kokie jausmai. jei tam vyrui tiesiog pristigo aistros, įsimylėjimo, tačiau jam žmona svarbi ir artima, tikrai nevertėtų bėgti pas kitą. baigsis ir ten ta aistra. daug svarbiau, kad partneris būtų geriausias draugas. tas, su kuriuo ramu ir gera. vis dėlto, jei vyriškis tikrai nieko nebenori, prievarta mielas nebūsi, tuomet reikėtų suteikti jam laisvės.. išeis ir negrįš..o gal nuspręs, kad niekur geriau nebus.. tada jau žmona galės rinktis, ar priimti.