• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Susigrąžink seksualumą po skyrybų

Autorius: parengė L.Mureikaitė, Dreamstime nuotr.
2014-01-09 18:00:00

Seksuali ir be jo!
Seksuali ir be jo!
Jis tave paliko. Nenuostabu, kad jautiesi sugniuždyta. O apie savo seksualumą tikriausiai apskritai mažiausiai galvoji. Visai be reikalo! Būtent pasijutusi seksualia ir geidžiama suprasi: gyvenimas tęsiasi. Be jo. Galbūt šis išsiskyrimas – tik į naudą tau?

Eik į pasimatymą

Nelauk tobulo kandidato. Dabar tavo tikslas – priminti sau, kad pasaulyje egzistuoja ir kitų vyrų. Tai nereiškia, kad turėtum eiti į pasimatymą su visišku nevėkšla. Bet jei jis tik šiek tiek nevykėlis ir gali jį priskirti kategorijai „gal kas nors ir išeis“ arba „kol kas – gerai ir toks“, kodėl gi nepabandžius pasitreniruoti ir atgauti formą? Svarbiausia – išmokti ir vėl pajusti geismą. Jei neturi jokios galimybės (ar jėgų) vėl su kuo nors susitikinėti – bent jau nukreipk savo mintis ir seksualinius troškimus į kokį nors realų vyruką: kaimyną, bendradarbį. Jis gali to nė nežinoti. Vertink savo jausmus kaip seksualumo treniruotę.

Daryk tai, ko jis nekęsdavo

Ar tavo buvusysis – namisėda? Tuomet lėk pasižmonėti į naktinį miestą, pašėlk triukšminguose vakarėliuose. Jis buvo vakarėlių liūtas? Bent keletą vakarų praleisk jaukiai įsitaisiusi priešais televizorių ant sofos ir pamėgink įsitikinti, ar televizijos programa – vis dar tokia pat nevykusi, kaip tada, kai žiūrėjai paskutinį kartą? Kitaip tariant, daryk tai, ko nedarydavote būdami kartu, nes jo tai nedomino. Natūralu, kad ilgai būdami poroje judu taikėtės vienas prie kito ir galbūt tu atsisakei kai kurių savo pomėgių ar tiesiog nebandei to, ką norėtum išbandyti, nes jis kategoriškai atsisakydavo.

Pakeisk šukuoseną

Pakeitusi plaukų spalvą ar kirpimą tikrai pasijusi seksualesnė ir gaivesnė. Tiesa, nekalbame apie galiukų pakirpimą ar keleto sruogelių pašviesinimą. Jei jau užsimoti – tai iš esmės: turėtum pakeisti savo įvaizdį mažų mažiausiai nauja kirpčiukų forma ir bent 2-3 tonais kitokia spalva. Nauja šukuosena – laiko patikrintas ir patvirtintas būdas atsigauti po įvairių gyvenimo sukrėtimų ir iš naujo atrasti save. Milijonai meile nusivylusių moterų būtent grožio salone pirmą kartą pajuto vėl galį nusišypsoti savo atvaizdui veidrodyje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus