• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

13 vestuvių prietarų  1 

Autorius: Eli.lt
2013-07-16 17:25:00

13 vestuvių prietarų
Eli.lt
Galima prietarais tikėti, galima jų ir nepaistyti, tačiau jie visad priverčia susimąstyti, suabejoti bent akimirkai. Vasara - vestuvių metas, tad panagrinėkime vestuvinius prietarus.

1. Daugelyje Europos šalių blogu ženklu buvo laikoma nuotakai savo vestuvių dieną sutikti nėščią moterį arba aklą žmogų. 


2. Sužadėtinių pavardės neturėtų prasidėti ta pačia raide. Anglakalbiai tam net patarlę turi, kuri skamba maždaug taip: pakeisti pavardę ir nepakeisti raidės, tai atstumti sėkmę ir prišaukti nelaimes.


3. Gegužės mėnesį sudaryta santuoka nebus sėkminga. 


4. Vestuvių suknelės spalva lemia santuokos sėkmę. Mūsuose tą sėkmę turi atnešti balta suknelė, o štai kinėms gražų ir ilgą gyvenimą dovanoja raudona vestuvinė suknelė.


5. Nuometas taip pat yra lydimas, beje, labai gražaus prietaro, kuris kilo dar Senovės Romoje - šis veido apdangalas merginą turėjo apsaugoti nuo piktųjų dvasių, o simbolinis veido atidengimas reiškė, kad dabar savo žmoną saugos vyras. 


6. Anglės tiki, kad dižiulė sėkmė yra ant savo vestuvinės suknelės surasti ropojantį vorą.


7. Vidurio Europoje egzistuoja ir dar keistesnis prietaras (gal teisingiau jį vadinti burtu) - likus savaitei iki vestuvių reikia iš savo kairio bato pašerti katę.


8. Jeigu vienas iš sužadėtinių ceremonijos metu numeta žiedą, tai jis mirs pirmas. 


9. Verta ir gėles protingai rinktis... Štai rožės, pasak legendos mylimiausios meilės deivės Veneros gėlės, simbolizuoja meilę ir aistrą, o pastaruoju metu itin mėgstami bijūnai yra gėdos simbolis. 


10. Tas, kuris pirmasis kažką nusiperka šeimoje turės valdžią. Beje, šiuo metu vakarietiškos kultūros šalyse net plinta viena su šiuo prietaru susijusi nuotakų gudrybė - vos tapusiomis žmonomis jos nusiperka smulkmenėlę (plaukų segtuką, gėlytę, saldainį ar pan.)iš pamergių. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Raimonda
2016-07-21 12:16:48
Prietarai liks prietarais, aišku vieni gali jais tikėti kiti nelabai. Daug kas tiki, kad pirkti vestuviniai žiedai internetu gali prišaukti nelaimes, tačiau žinau nemažai porų, kurie įsigijo žiedus būtent tokiu būdu ir dabar laimingi gyvena. Mes ir su vyru ieškome žiedų internete ypač čia http://www.premiere.lt/vestuves/vestuviniai-ziedai, nes jie čia pasakiškai gražūs. Ir nebijome, kad kažkokie prietarai mums sutrukdys laimingai gyventi.