• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

3 žaidimai vestuvėms be ženklo S  1 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2012-07-20 11:08:00

3 žaidimai vestuvėms be ženklo S
Freedigitalphotos nuotr.
Nori, kad vestuvės būtų ne tik linksmos, bet ir elegantiškos? Pirmiausias dalykas, kurio turėtum atsisakyti - tai vulgarūs žaidimai su nė nebandoma paslėpti seksualine potekste arba skirti svečiams nugirdyti. Kuo juos pakeisti? Štai keletas alternatyvų, kurioms nereikia ženklelio S!

Tikslios instrukcijos

Santuoka - komandinis darbas. Todėl būtina patikrinti, kaip nuotaka ir jaunikis geba dirbti kartu. Nuotaka pasodinama ant kėdės. Jaunikis atsistoja per 5-7 žingsnius nuo išrinktosios, jam ant akių užrišamas raištis, į ranką duodamas gabalėlis banano (tiks ir zefyras, mini keksiukas, vynuogė ir pan.). Davus komandą jaunikis 3 kartus apsisuka aplink save ir tada, vadovaudamasis vien nuotakos duodamomais nurodymais (3 žingsnius į priekį, dabar kairėn, dabar šiek tiek dešinėn) turi sumaitinti jai rankose laikomą kąsnelį. Liesti jaunosios kita ranka negalima! Vedantysis stebi, per kiek laiko jam tai pavyks. Paskui jaunieji susikeičia vietomis. Tas, kuris duos geresnes komandas kad užduotis būtų atlikta greičiau, šeimoje vadovaus!

P.S. Nepamirškite, kad nuotakos makiažas ir jaunikio marškiniai - nepigus malonumas. Todėl maitinimui parinkite tik neteplius kąsnelius.

101 patarimas santuokai

Prie kiekvieno svečio padėkite po tuščią pailgą popierinę kortelę, pasiųskite aplink stalą keletą rašiklių. Kiekvieno užduotis - parašyti, jo nuomone, naudingiausią patarimą šeimai. Kai svečiai kyla nuo stalo, kortelės surenkamos, įteikiamos jauniesiems arba piršliams. Antrą kartą susėdus prie stalo kortelės perskaitomos. Jaunieji išrenka jiems labiausiai patikusį patarimą, jo autoriui įteikiamas prizas.

Surask žmogų

Pasiruoškite nedidelius lapelius, ant kiekvieno jų surašykite po vestuvėse dalyvausiančio svečio vardą. Prieš kylant nuo stalo duokite svečiams išsitraukti po širdelę. Užduotis - iki kito sėdimo prie stalo surasti žmogų, parašytą ant širdelės. Tai puikus žaidimas vestuvėms, kur svečiai ne itin gerai pažįsta vieni kitus - bus proga susipažinti ir įsiminti bent vieną vardą. Jei koks drovesnis svečias nesurado vardo savininko, per kitą užsėdimą jis garsiai perskaito, kokio svečio ieško, šis turi atsistoti ir prisistatyti visiems.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Agne
2012-08-22 00:36:35
Liux,tikrai smagios idejos :)