• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar jis pasirengęs santuokai?  1 

Autorius: Eli.lt
2014-05-17 17:00:00

Ar jis pasirengęs santuokai?
Eli.lt
Būnant ilgalaikiuose santykiuose dažna mergina susimąsto apie dieną, kuomet ant jos piršto sužibės dailus sužadėtuvių žiedelis. Kaip žinote, kada toji diena ateis? Kaip suprasti, kad jis jau pasirengęs?

Jis nori leisti laiką namuose

Keletos knygų apie santykius atorius John Malloy apklausė 2 500 vyrų, kurių dauguma teigė, jog santykių rimtumą jie suvokė ir apie vedybas mąstyti pradėjo tada, kai vakarėliai su draugais, buvimas bare ar klube nebeteikė džiaugsmo.
Didžioji dauguma vyrukų teigė, kad ramūs vakarai su savo drauge, namuose ruošta vakarienė, filmas ar knygų skaitymas gulint lovoje palaipsniui ėmė teikti daugiau džiaugsmo nei audringi vakarėliai iki paryčių.

Jis finansiškai nepriklausomas

Psychoterapeutė Tina Tessina teigia, kad moterys santuokos ima norėti tuomet, kai yra pasirengusios gimdyti vaikus, tad tai labiau susiję su jų biologiniu laikrodžiu. Tuo tarpu vyrai rimtai apie vedybas ima galvoti tik užsitikrinę finansinį stabilumą tiek sau pačiam, tiek ir būsimai žmonai bei vaikams.

Jam patinka vaikai

Visuomenė mums nuo mažumos formuoja suvokimą, tad šeimoje turėtų gimti vaikai, tad dažnas vyras baiminasi ne tiek vedybų ir įsipareigojimo moteriai (juk dažniausiai poros draugauja ilgą laiką ir tas įsipareigojimas galioja ir be žiedo ar pasikeitusio statuso pase), kiek vaikų.
Jeigu jūsų brangiausiasis nebijo ant rankų laikyti giminaičių ar bičiulių atžalų, jeigu mielai su jais žaidžia ir leidžia laiką, jeigu nusišypso pamatęs lankstančius kieme vaikus, tai gali būti tikra, kad jis jau mąsto tiek apie tėvystę, tiek ir apie santuoką.

Jis planuoja bendrą ateitį

Gali būti tikra, kad netrukus sulauksi nuostabaus pasiūlymo tekėti, jeigu tavo brangiausiasis, kol kas dar vadinamas vaikinu, tačiau jau elgiasi lyg būtų tavo vyras - supažindina tave su savo giminaičiais, draugais, kartu planuoja atostogas, suteikia tau asmeninį kampelį savo bute, mąsto apie didelius, bendrus pirkinius, rūpinasi tavimi, kaip sergi, mielai pasipasakoja apie savo dieną ir išklauso, kaip sekėsi tau, prašo tavo patarimų ir jų paiso.

Jis niekada neves, jei...Atvirai sako, kad santuoka nėra skirta jam. Užuot bandžiusi pakeisti jo nuomonę arba susitaikyt su tuo, arba išsiskirk.

Neprotingai išlaidauja ir pataikauja savo įgeidžiams. Jis neplanuoja išlaidų, nes nemano, kad reikia taupyti bendrai buičiai ar vestuvių šventei.

Šaiposi iš savo vedusių ar vaikų susilaukusių draugų bei pažįstamų. Jeigu didžioji dalis jo draugų jau susitupėję ir kūrena šeimos židinį, o jis iš jų tebesityčioja, tai greitu metu vesti pats tikrai neplanuoja.

Jo mergina jam nelabai rūpi ir ją galima pakeisti kita. Jeigu jis tau meluoja, yra neištikimas, nesilaiko savo pažadų, tai būk tikra - jam nelabai rūpi nei tu, nei šie santykiai. Vedybos, žinoma, juo labiau.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
neziniuke
2013-11-24 12:13:24
O kas jei vyrui patinka vaikai ir jau noretu savu, bet vestuviu baidosi kaip velnias kryziaus?