• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar verta vestuves švęsti kaime?

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-09-28 08:00:00

Ar verta vestuves švęsti kaime?
Jupiterimages.com

Šiais laikais daugelis įprato ruošti vestuvių iškilmes prestižiniuose kurortuose arba egzotiškose pasaulio vietose – pastaruoju metu jaunavedžiai negaili pinigų didžiajai šventei.


Kiekvieni jaunavedžiai siekia savo vestuves paversti ypatingomis, bet, deja, dažniausiai visos vestuvės būna gana panašios.


Siūlome Jums kitokį variantą – organizuokite vestuves sodyboje! Ar gi tai ne egzotika? Tai, netgi, geriau už daugelį pasaulio salų ir pusiasalių.


Sodyboje Jums pavyks šventę paruošti aukščiausiu lygiu, taip pat sutaupysite ir nemažą pinigų sumą. Tuo labiau, kad Jums net nereikia turėti savos sodybos. Šiais laikais yra teikiamos nuomos paslaugos: surengti šventę galite sodyboje, kurią keletui dienų išsinuomosite. Būtent tokiuose namuose Jums pavyks sutalpinti didelį kiekį svečių, kartais netgi sodybos šeimininkai Jums pasiūlys atskirą namelį, o svečiams — atskirus miegamuosius. Taip pat dažniausiai jaunavedžiams siūlomas ir vestuvių scenarijus bei fotografų paslaugos.


Atsakykite, kas gali būti geriau už kaimišką atmosferą, bekraščius laukus ir šalia tekantį upelį? O kaimo pirtis? Tai  geriausia, ką galima svečiams pasiūlyti po aktyvių vaišių. Tokioje vietoje praleisti laiką naudinga ir sielai, ir kūnui.
Sodyboje, kur jaunavedžiai pasirinks praleisti jiems svarbiausias dienas gyvenime, galima suruošti grandiozines vaišes po atviru dangumi. Būtent atviroje erdvėje, skambant gyvai muzikai, galima bus šėlti ligi ryto. Sodybų šeimininkų paruošti tradiciniai naminiai patiekalai patiks kiekvienam svečiui, netgi, pačiam išrankiausiam.


Duonos ir žaidimų!


Šampaną galite keisti kaimiška gira ir gerti ją iš medinių puodelių. Duona ir druska – tai būtina kaimiškų vestuvių dalis. Atminkite: turi būti paprasta duona, o ne pyragas.


Lauke puikiai pavyks suorganizuoti įvairius konkursėlius, kur būtina didelė erdvė. Pavyzdžiui, šuoliukai maišuose. Beje, nuotakos ir jaunikio apdarai taip pat gali būti neįprasti: apsirėdęs tradicinį liaudies kostiumą, Jūs, turbūt, nustebinsite visus! Bus puikus atsiminimas, taip pat ir nuotraukos bus ypač originalios.  Taip pat puikiai tiks žaidimų idėjos, kai žaidimo dalyviams reikės daužyti molinius puodus – už jaunavedžių laimę ir meilę. Taip taip, kaime – sodyboje viskas kitaip:  prašmatnias taures keičia moliniai ąsočiai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus