• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Brangiausios pasaulio vestuvės

Autorius: Ekonomika.lt
2010-12-27 09:00:00

Brangiausios pasaulio vestuvės
Photos.com

Artėjant Kate ir Princo Willliamo vestuvėms pasaulis jau skaičiuoja šventei leidžiamus milijonus. Nors žadama, kad tai bus prabangiausios karališkosios vestuvės, apžvelgiame 10 jau įvykusių brangiausių pasaulio vestuvių ceremonijų.

1. Vanishos Mittal, plieno magnato Lakshmi Mittalo dukros, vestuvių elegancija ir išskirtinumas leido jai įsitvirtinti žurnalo „Forbes“ milijardierių vestuvių sąrašo viršūnėje. Apie 1 000 garbingų svečių iš viso pasaulio buvo apgyvendinti 5 žvaigždučių Paryžiaus viešbutyje, o vestuvės truko 5 dienas.į Dainininkės Kylie Minogue pasirodymas buvo šios, 60 mln. JAV dolerių kainavusios, šventės „vinis“.

2. Puiki Dubajaus šeicho Mohammedo bin Rashido Al Maktoumo ir princesės Salamos vestuvių ceremonija 1981 metais kainavo 44,5 mln. dolerių. Šventei buvo pastatytas didžiulis stadionas, kuris sutalpino 20 tūkst. kviestinių svečių į 7 dienas trukusią šventę.

3. Vikramas Chatwalis, Niujorko viešbučių magnato Sant Singh Chatwalio sūnus, sumainė žiedus su modeliu ir aktore Priya Sachdev itin pompastiškoje šventėje, kuri tapo prabangiausiomis vestuvėmis Indijoje. Ceremoniją papuošė tokių įžymybių kaip Billas Clintonas ar Naomi Campbell dalyvavimas.

4. Prašmatnios Donaldo Trumpo ir Melania Krauss vestuvės 2005 metais buvo rodomos žiniose ištisus metus dėl prabangos ir spalvingumo. Akį rėžiančiose vestuvėse dirbo 45 virėjai, o aplinka buvo išpuošta 10 tūkst. gėlių.

5. Pompastiškose Rusijos milijardieriaus Andrejaus Melničenko ir „Mis Jugoslavija“ Aleksandros Kokotovič vestuvėse Prancūzijoje 2005 metais labiausiai visus traukė JAV dainininkių Christinos Aguileros ir Whitney Houston pasirodymai.

6. Prancūzijos „mados kunigu“ laikomo Bernardo Arnaulto dukters Delphine Arnault vestuvės žurnalo „Harper’s Bazaar“ 2005 metais buvo pripažintos metų vestuvėmis. Šventės vieta buvo papuošta 5 tūkst. baltų rožių. Šventėje dalyvavo Karlas Lagerfeldas ir Elizabeth Hurley.

7. Pasakiškos Lizos Minelli ir Davido Gesto vestuvės Manhatano bažnyčioje 2002 metais buvo šventė, kurios jos svečiai niekada nepamirš. Tarp 850 garbingų svečių buvo galima atrasti Elizabeth Taylor ir Michaelą Jacksoną. Šventei papuošti gėlėmis buvo išleista 700 tūkst. JAV dolerių ir dar 40 tūkst. buvo sumokėta už 1,8 metrų 6 sluoksnių tortą.

8. 3 mln. JAV dolerių kainavusi Paulo McCartney ir Heather Mills vestuvių ceremonija 2001 metais pasižymėjo didžiule švente, nuostabiu muzikiniu renginiu ir akinančiais fejerverkais.

9. 2007 metais vykusiose Elizabeth Hurley ir Aruno Nayaro vestuvėse žavesiui ir didybei nebuvo pabaigos. Šventė tęsėsi aštuonias dienas ir vyko dviejuose žemynuose – Europoje ir Azijoje.

10. Tomo Cruise’o ir Katie Holmes vestuvės Italijos 15-ojo amžiaus Odescalchi pilyje 2006 metais buvo nepakartojamas reginys. Giorgio Armani sukūrė prašmatnias sukneles visoms pamergėms, o svečius išjudino Andrea Boccelli pasirodymas.
 

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus