• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl jis tavęs neveda?  2 

Autorius: eli.lt
2013-03-12 23:00:00

Kodėl jis tavęs neveda?
Parengta pagal užs. žin., "Gamma" nuotr
Jūs mylite ir gerbiate vienas kitą, jūsų santykiai jau patikrinti laiko. Tu nuolat galvoji vestuves. Tačiau jis apie tai net neužsimena. Kodėl?

1. Laisvės apribojimas

Tarp vyrų įsitvirtinęs stereotipas, jog auksinis žiedas ant bevardžio dešinės rankos piršto gali labai apriboti jų laisvę. Vyras kažkodėl užmiršta, jog būtent tu, pradėjusi su juo draugauti, praradai didelę dalį savo laisvės ir atsisakei vakarinių susitikimų su draugėmis, apsilankymų klubuose, kavinėse. Dabar jis bijo, kad taip nenutiktų ir jam.

Tokiu atveju vyrui (o kartais ir sau) reikėtų paaiškinti, jog abipusis pasitikėjimas yra neatsiejama santykių dalis. Jis turi visas teises eiti su draugais į barą, restoraną ar pirtį. Nes pailsėti vienam nuo kito taip pat svarbu, kaip ir neužmiršti senų draugų. O ką jis veikia, susitikęs su jais, turėtų būti jo sąžinės reikalas.

2. Jo draugai – viengungiai

Kai visi jo draugai neturi nuolatinių draugių ar nenori vesti, vyras tiesiog bijo pasirodyti balta varna. Ką pasakys jo draugai? Vyras supranta, jog ten, kur susirinkusi vyriška kompanija, galimos pažintys su naujomis merginomis. Tai nereiškia, kad tavo išrinktasis taip pat ieškos pažinčių, tačiau tarp savo neįsipareigojusių draugų jis jausis kaip ne savas.

Bėgant laikui visi jie susiras nuolatines merginas ir žmonas. Jeigu jis toks priklausomas nuo savo draugų, tau reikės šiek tiek palaukt ar tiesiog pabandyti supažindinti savo drauges su jo draugais.

3. Daugiau finansinių išlaidų

Vestuvės - renginys, kuriam reikia daug pinigų. Įvertinę išlaidas, kurios jūsų laukia, pagalvokite, ar jūsų mylimasis sugebės jas padengti, ar nuo to nenukentės jūsų būsimos šeimos biudžetas. Žinoma, galima iškelti ir kuklias vestuves, nusipirkti nebrangią vestuvinę suknelę, į šventę pakviesti tik artimiausius draugus ir giminaičius, nesinuomoti brangaus limuzino, surengti ne tokią prabangią puotą. Tačiau gali būti, jog tavo išrinktasis nori surengti tau idealias vestuves ir taupo pinigus šiai šventei.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ingrida
2013-03-15 22:30:19
O manojo realybe.......vedybos nieko nekeicia !...aiskus klausimas ,tiesus ir akiplesiskas atsakymas .
realybe
2013-03-13 16:21:32
tiksliausias atsakymas - jis jau atsibarsk*no su tavimi, tapai jam nebeidomi ir ieskosi kitos.
pripazinkit ;)