• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Laiminga santuoka – realybė?

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2010-12-24 08:00:00

Laiminga santuoka – realybė?
Photos.com

Absoliučiai laiminga santuoka, kaip ir viskas, kas idealu, yra reta, galima teigti – utopija. Atrodytų, dar visiškai neseniai laimingais laikyti jaunavedžiai kūrė fantastinius planus bendram gyvenimui, svajojo apie vaikus ir apie išvyką į užsienį. Bet štai, visiškai netikėtai, vieną gražią dieną, apsilankysite moteriškame portale ir perskaičiusios vieną kitą straipsnį staiga suprasite, kad santuoka – tai ne pasaka, girdėta vaikystėje.


Nurimkite, kiekvienoje santuokoje ateina laikotarpis, kai prasideda persilaužymo momentas, kai aistra ir romantika jau nėra santykių pagrindas, o tai reiškia, jog atėjo laikas rimtai pradėti pamatų statybą ir korekciją, o tai ir bus šeimos laimės pagrindas ilgiems metams.


Kiekviena pora nustato savąjį unikalų santuokos stereotipą – tai gali būti draugystė, įsimylėjimas arba, paprasčiausiai, bendradarbiavimas. Iš pradžių, turite įsisavinti tai, kad neverta savyje giliai slėpti nuoskaudų, nemalonumų ir, netgi, pykčio -  tai prie gero neprives, nebent traumuos dar labiau. Būtina ramiai, be barnių išsiaiškinti visus atsiradusius nemalonumus. Dažniausiai jie atsiranda dėl darbo, persikraustymo, finansinių trūkumų, ligų arba vaikų atsiradimo. Konfliktai gali būti ir vidiniai, ir psichologiniai, pavyzdžiui, polinkis apgaudinėti ar pan. Nepasitikėjimas antrąja puse gali privesti ir prie išdavystės, kuri gali išardyti santuoką.


Pakanka darbovietėje leisti laiką iki išnaktų, pasistenkite kuo dažniau būti namuose. Kai tik atsiras daugiau laiko, Jūs daugiau laiko skirsite sau ir savo mylimajam, ir galbūt šito pakaks, kad išsispręstų visi nemalonumai.


Jei nusprendėte su antrąja puse aptarti problemas, neverta to daryti po įtemptos darbo dienos, geriausia daryti tai laisvadieniais, kai abu esate pailsėję.


Gražus bendravimas


Nekritikuokite vienas kito, nepertraukite vienas kito kalbos, rodykite vienas kitam prielankumą ir jautrumą. Reikia mokėti pralaimėti: jeigu Jūs neteisus – visada galite paprašyti atleidimo.


Atsiminkite, kad kiekviena santuoka reikalauja nuolatinio darbo: reikia mokėti gyventi bendraujant ir suprantant vienas kitą, juk būtent tai yra svarbiausia santykiuose.

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus