• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Parodoje „Mūsų vestuvės“ pristatytos naujausios vestuvinių suknelių tendencijos

Autorius: Eli.lt
2016-02-13 11:00:00

Parodoje „Mūsų vestuvės“ pristatytos naujausios vestuvinių suknelių tendencijos
Vestuvės – neišsemama tema, kuri be abejonės šypsotis priverčia milijonus moterų. Suknelės, gėlės, fotografai, bateliai, stalo papuošimai ir dar daugiau įvairiausių jaunavedžių elementų. Šįsyk – viską apžiūrėti, sutarti ir suorganizuoti galima vienoje vietoje. Jau 8-tą kartą vykusi paroda, skirta būsimiems jauniesiems, šiandien subūrė tikrą būrį jungtuvėmis besidominčių entuziastų. O ir apžiūrėti tikrai buvo ką – podiumu žengė įspūdingiausiomis ir naujausiomis vestuvinėmis suknelėmis pasipuošę modeliai.

Anot salono „Santa“ vadovės Eglės Kybartienės, ši paroda puiki proga išsirinkti patį geriausią apdarą savo šventei. „Šiandien susirinko tikrai labai daug žmonių – paroda iš ties įspūdinga. Įspūdingos ir vertos dėmesio, yra ir vestuvinės suknelės, kurios turbūt yra vienas svarbiausių vestuvių akcentų. Šįmet suknelių modeliuose vyrauja prabangi klasika – švelnios spalvos ir modeliai išryškinantys figūrą. Ant podiumo buvo galima išvysti išskirtinius kirpimus, vienetines medžiagas ir papuošimus. Tarp jų – mados grandų ir šedevrus kuriančių mados namų „Pronovias“ darbus. Klausiate kas svarbiausia ir madingiausia šiais metais? Klasiką tapusį atlasą keičia šilkas ir nėriniai. Visose suknelėse vyrauja rafinuotumas, subtilumas ir gracija. Džiaugiamės, kad išvydę šias suknias jaunosios nebesuks sau galvos, o atras „tą vienintelę“. Juk ne veltui tokiomis suknelėmis kaip „Pronovias“ puošiasi princesės, karalienės ir visame pasaulyje žinomos moterys. Patikėkite puikiai suprantame, kodėl suknelė yra tokia svarbi – mes išpildysime net pačius įnoringiausius norus“, - šypsojosi E. Kybartienė.

Ant žole paversto podiumo žingsniavo Aistės Karanauskytės vaikų ir jaunimo mados studijos „modusFashion“ modeliai, parodos lankytojams buvo pademonstruotos naujausios „Santa“ salono kolekcijos suknelės. Prie suknelių kūrimo prisidėjo žinomi mados ir stiliaus grandai Valentino ir Ellie Saab bei Manuel Mota. Pristatyti modeliai pasižymi ypač prigludusiais siluetais, unikaliomis medžiagomis ir moteriškas formas pabrėžiančiomis konstrukcijomis.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus