• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gėlės interjere  2 

2008-03-31 00:00:00

Gėlės interjere

Kambarinės gėlės papuošia kiekvieną kambarį, tačiau geriausia, kai jos dera ir prie jūsų namų interjero.
Gėlės "suminkština" kampus, pagyvina nuobodžias sienas, paslepia remonto trūkumus. Vizualiai padidinti erdvę padeda augalai plonais, ilgais stiebais, pavyzdžiui, palmė. Tačiau išsikerojęs augalas vazone vizualiai žemina kambarį ir yra ne itin tinkamas mažoms erdvėms, rašo interneto portalas Interfax.

Renkantis vietą augalams reikia atkreipti dėmesį, į kurią pusę išeina langai. Azalijų, rožių, hortenzijų negalima statyti šiaurinėje pusėje. Tuo tarpu mėgstančių šešėlį augalų geriau nedėti ant pietinių langų palangių.
Svarbu, kad gėlės derėtų prie bendro jūsų namų interjero. Pavyzdžiui, spygliuotas kaktusas netinka romantiškai aplinkai, o žydinti begonija keistai atrodys šaltame interjere, kur dominuoja metalas ir stiklas.

Minimalistinio stiliaus svetainei puikiai tinka monstera. Šiam išdidžiam augalui nereikia kitų gėlių draugijos, jis puikiai atrodo vienas. Tuo tarpu angliškam ir prancūziškam interjerui tinkamiausi ciklamenai, kamelijos ir palmės.

Kvapni pelargonija – geriausias pasirinkimas miegamajam. Be to, jos aromatas gali veikti migdančiai.
Ant virtuvės palangės galima pastatyti indelius su petražolėmis, krapais, česnakais ar kitais prieskoniniais augalais. Taip pat tiktų ir mėtos ar melisos. Mėgstantys egzotiką gali papuošti virtuvę citrinmedžiu ar kavamedžiu, nykštukiniais pomidorais.

Netgi vonios kambarys yra tinkamas gėlėms. Tačiau tokioms patalpoms geriau išrinkti mėgstančias šešėlį ir drėgmę gėles, pavyzdžiui, Pietų Amerikos filodendrą.

Bonsai - miniatiūrinės pušys ir eglės puikiai dera prie rytietiško interjero.

Kiekviename kambaryje puikiai atrodo ir florariumas. Jį pasidaryti nėra sudėtinga: tereikia įprastame akvariume susodinti paparčius, begonijas, našlaites ar orchidėjas.

Mažuose butuose galima kurti vertikalias gėlių kompozicijas: gėlėms skirtas lentyn1 galima tvirtinti per visą sieną - nuo grindų iki lubų. Didžiausi augalai (fikusai, palmės) statomi ant žemės ar ant specialaus pagrindo, o mažesni dedami aukščiau. Tokiu būdu kambarį netgi galima dalinti į atskiras erdves.

Kuriant interjerą galima naudoti ir įvairius stovus gėlėms. Jie gali būti netgi kabinami ant lubų tarsi šviestuvai: kabančių gėlių kompozicijos padidina erdvę, daro kambarį aukštesnį.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Specialise
2009-01-06 19:33:05
Visai niekam tikes komentaras!!!! Jie dar ir kaip dera rytietiskame interrjiere!!! Jei neismanot tai nors nekomentuokit...
Saibon
2008-07-11 17:04:37
'Bonsai - miniatiūrinės pušys ir eglės puikiai dera prie rytietiško interjero.'
Švelniai ir trumpai sakant - visiška netiesa... Nebent jie netikri. Bet tada reikėtų kalbėt apie plastmasę, ne apie augalus.