• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Brangiausi šunys - kas jie?  17 

2008-07-04 00:00:00

Brangiausi šunys - kas jie?
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Didžiosios Britanijos draudimo bendrovė eSure, apdraudžianti naminius gyvūnėlius, sudarė pačių brangiausių šunų veislių sąrašą. Šis sąrašas sudarytas pagal pinigų sumą, kuri skiriama augintinio išlaikymui per visą jo gyvenimą.

Patys brangiausi gyvūnėliai yra Paris Hilton, Britney Spears ir Sharon Osbourne numylėtiniai – čichuachua veislės šuneliai (1 nuotr.). Šie šunys gyvena apie 13 metų. Per tą laiką jiems šeimininkai išleidžia apie 173 tūkst. JAV dolerių. Be kokybiško maisto, į kurį įeina mėsa, daržovės, sultiniai ir pan., čichuachua veislės šuniukų šeimininkai leidžia pinigus jų dresiravimui, draudimui, specialiems namukams. Didelę išlaidų dalį sudaro išlaidos pavadėliams su briliantais, madingiems ir vienetiniams rūbeliams bei miegamosios vietos įrengimui.

Šiek tiek mažiau pinigų prireikia greihaundo veislės šunims (2 nuotr.) išlaikyti – apie 161 tūkst. JAV dolerių. Trečioje sąrašo vietoje puikuojasi mastifų veislės šunys(3 nuotr.), jų išlaikymui šeimininkai išleidžia 159 tūkst. JAV dolerių.

Bokserių (4 nuotr.) augintojai išleidžia apie 97,3 tūkst. JAV dolerių, o anglų seterių (5 nuotr.) – 96,6 tūkst. JAV dolerių.

Į sudarytą brangiausių šunų sąrašą patenka ir dobermanų pinčeriai, rotveileriai, pudeliai, dalmantinai, vipetai, koliai, trumpakailiai taksai, mopsai ir buldogai.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
arnas urbonas
2009-03-12 17:27:51
turejau as toki čivauva.viena kart užsinorėjom su sese kokiu saldainiu.paprasem mamos kad ta čivauva įdėtu į orkaite.na ir įdėjo.o kai mama išejo,as užkaičiau orkitę ant 250 laipsnių karščio.nežinau kas,bet kažkas pradėjo labai cypti ir loti.po 5 valandų atejom visa šeima pietų valgyti.pažiūriu į orkaite,o ten kažkokois žalios askaridės guli.na ir suvalogėm.būtume ir kaiminams dave,bet jie kazkodel atsisakė ir mus pavadino durniais.skaniai pavalgėm. :D:D:D:D:D
kotryna
2008-08-09 19:38:25
turiu mopsa, bet nepasakyciau, kad jis reikalauja daug islaidu, maistas aisku ner pigus, bet 60lt per men, jam tikrai uztenka. nemanau, kad suni reik taip liaupsint, deimantai, rubai ir pan, man atrodo, suni labiau gasdina.
suo turi zinot savo vieta. ;}
agnė
2008-07-27 20:54:43
turtingi ka nori, ta daro, ką nori tą perka ir tiek, o šūneliai grynas pavyzdys.