• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šunys ir jų šeimininkai (foto)  11 

2008-12-09 00:00:00

Šunys ir jų šeimininkai (foto)
Sakoma, kad ilgainiui šuns ir jo šeimininko charakteriai supanašėja. Tačiau gali būti ir taip: mes renkamės tokios veislės šunis, kurių temperamentas ir charakteris panašus į mūsų. Taigi, ar pudelius dievinantys žmonės skiriasi nuo tų, kurie mėgsta pitbulius?

 
Angliškas buldogas

Angliškas buldogasJūs - mėgėjas pajuokauti, o jūsų šuo - geraširdis sutvėrimas, panašus į pliušinį meškutį. Jo nosį dengiančios odos klostės apsunkina kvėpavimą, todėl šis šuo netinka mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus.

Dalmatinas

Jūs esate darboholikas. Dalmatinai - aktyvūs šunys, jie su malonumu atlieka įvairias užduotis ir mielai įsitraukia į naujus užsiėmimus. Jei mėgstate važinėti dviračiu ar renkatės kitokį aktyvų laisvalaikio leidimą, dalmatinas mielai palaikys jums kompaniją.

Pudelis

Pudelių šeimininkai - protingi, išsilavinę, jie itin didelį dėmesį teikia detalėms. Jei mėgstate šiuos šunis, greičiausiai jums patinka menas, klasikiniai automobiliai ir gerai išlaikyti gėrimai.

Retriveris

Namuose jūs - retas svečias. Retriveris - draugiją mėgstantis šuo, idealiai tinkantis vakarėlių ir aktyvaus poilsio mėgėjams. Jūsų šuo, kaip ir jūs pats, pritampa prie bet kokios aplinkos ir mėgsta būti tarp žmonių.

Chihuahua

Jūs nenustygstate vienoje vietoje. O jūsų šuniukas taip pat - tikras energijos kamuoliukas, atrodo, galintis nušluoti viską savo kelyje. Jis tiesiog nekenčia vienatvės. Jei šiems šuniukams neskirsite pakankamai dėmesio, jų charakteris gali tapti nepakenčiamas.

Amerikietiškas pitbulterjeras

Jums patinka teikti džiaugsmą kitiems. Tuo esate panašūs į savo augintinį. Pitbulterjeras klaidingai laikomas agresyviu šunimi, iš tiesų, tinkamai auklėjant, jis yra labai paklusnus ir ištikimas draugas.

Koker spanielis

Jums svarbiausia - šeima. Koker spanielis - klasikinis „šeimos“ šuo: geriausias mažųjų draugas, mylintis ir ištikimas.

Biglis

Jūs - smalsus, visuomet trokštate sužinoti kažką naujo, esate ištikimas draugas ir ganėtinai atkaklus. Toks pats, kaip ir jūsų šuo.

Aviganis

Jūs mylite gamtą, erdvę, dangų ir žemę, mėgstate eiti į turistinius žygius, plaukti baidarėmis, slidinėti. O aviganiai mielai palaikys jums kompaniją, kai norėsite pasivaikščioti gryname ore.

Shi-tzu

Jūs mieliau namuose skaitote knygą, nei linksminatės vakarėliuose ar keliaujate po svečias šalis. Esate tikras namisėda, kaip ir jūsų augintinis. Shi-tzu - kambarinis šuo, labiau panašus į katę: jis mėgsta užsiropšti pas šeimininką ant kelių, prašytis ant rankų  ir yra nepamainomas vienišų žmonių draugas.

Nuotraukų šaltinis: „News Bridgepix“
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aura kitt
2013-06-06 12:07:40
myliu aviganius jie man verti 55 milijonu
aura kitt
2013-06-06 12:05:45
noreciau kad ikeltumete ir kitu vesliu sunu atvaisdus. aaaaaciuuuuu
Elvyra
2012-02-04 12:53:42
Vertas milijono :)