• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dovanų Moterims TOP 3

Autorius: Erikas Kundreckas, Topo centras
2012-03-08 13:00:00

Dovanų Moterims TOP 3
Prieš kovo 8-ąją, Moters dieną, „Topo centro“ parduotuvėse netrūko vyrų ieškančių dovanų savo brangioms moterims. Ta proga, pasidomėjome kokias prekes rinkosi vyrai ir sudarėme populiariausių dovanų skirtų kovo 8-ąjai  trejetuką.

O jei jūs tik šiandien susivokėte, kad reikia pasveikinti jums brangią ir mylimą moterį, bet neturite net minties kuo ją pamaloninti, galite pasinaudoti šia informacija.

3 vieta. Plaukų formavimo žnyplės iš Babyliss  
Plaukų tiesinimo ir bangavimo žnyplės – 5 skirtingiems šukuosenų stiliams sukurti. Žnyplės turi unikalią besisukančio cilindro technologiją, jonizavimo funkciją ir keramines plokšteles, kurios ypatingai saugios plaukams. Rinkdamiesi šią dovaną vyrai žino, kad jų greičiausiai pasiteiraus: „Ar aš tau negraži?“. Bet jie turi ir paruoštą atsakymą: „Čia tam, brangioji, kad būtum dar gražesnė“.

2  vieta.  Kavos virimo aparatas iš Philips
Šis rankinis espreso virimo aparatas skirtas tradicinio kavos virimo entuziastams, norintiems kiekvieną dieną mėgautis puikiu espreso skoniu. Galia - 1050 W, vandens indo talpa - 1 l, o slėginis putos filtras užtikrina storą putos sluoksnį. Prietaisas turi pieno putų plaktuvą ir yra pagamintas iš patvarios aukštos kokybės medžiagos. Iš vyrų pusės ši dovana gal kiek ir savanaudiška – juk paprastai vyrai šį prietaisą nusiperka sau, nors ir dovanodami moterims. Tačiau moterys to nesupras, jei vyrai joms kas rytą ruoš gardžią kavą.

1 vieta. Mobilusis telefonas iš Samsung
Jis labai moteriškas, labai prašmatnus ir labai gražus! Moterims jis patinka, nes gali juo pasipuikuoti prieš drauges, ir joms to užtenka. Užtat vyrai žino, kad savo brangiosioms įteikė ne šiaip sau dailų žaisliuką, o rimtą prietaisą su 3,2 colių lietimui jautrus ekranu, 2 mln. vaizdo taškų fotokamera, BADA operacinė sistema, 2GB atminties kortelei ir visomis reikalingiausiomis funkcijomis. Net nekantriausios moterys bus patenkintos neįtikėtinai greitu šio telefono veikimu, greitu atsako laiku ir puikia grafika – viskas dėl galingo 832 MHz mikroprocesoriaus! O kur dar itin ryškus ekranas ir didelis ekranas atvaizduojančiu krištolo tyrumo tekstą!

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus