• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Įprastų priemonių atgimimas

Autorius: www.aidas.us
2010-01-04 13:00:00

Įprastų priemonių atgimimas
jupiterimages.com nuotr.
Sumanūs žmonės sugeba pakeisti pasaulį aplink save nedarydami žalos kitiems. Tai pasakytina ir apie smulkius buities sprendimus, kurie leidžia panaudoti įprastus kasdienybės atributus neįprastiems tikslams.

Fetriniai lipdukai baldų kojelėms

1. Apsaugokite trikotažinius drabužius nuo išsitampymo. Ant kiekvienos pakabos petukų priklijuokite po skritulėlį. Taip išvengsite „burbulų“ ant savo mėgstamo megztuko pečių.

2. Užfiksuokite pjaustymo lentutę. Priklijuokite fetrinius lipdukus ant pjaustymo lentelės kampų. Taip ji neslydinės po stalą, kai pjaustysite dešrą ar mėsą.

3. Apsaugokite blizgančius paviršius nuo subraižymo. Prieš statydamos keraminę vazą ant lakuoto medinio ar stiklinio stalviršio, priklijuokite ant jos dugno apsauginių skritulėlių.

4. Be garso uždarykite duris. Kad nesigirdėtų virtuvės durų trinksėjimo, priklijuokite fetrinius lipdukus arba ant durų kampų arba ant durų rėmo.

5. Apsaugokite sienas. Nuotraukų arba paveikslų rėmai gali subraižyti sienas – kad taip nenutiktų, kampus apklijuokite fetriniais skritulėliais.

Lipnūs lapeliai

1. Mini navigatorius. Jei automobiliu vykstate į naują vietą (neturėdami navigatoriaus), užrašykite adresą ir maršrutą ant lipnaus lapelio ir priklijuokite jį ant vairo arba prietaisų skydo, kad jis būtų prieš akis.

2. Pažymėkite įvairias talpas. Atsikirpkite lipnią lapelio dalį ir klijuokite ją kaip etiketę ant bet kokių talpų, stiklainių, butelių ir kitos taros, kurios turinys gali kelti abejonių.

3.Papuoškite patalpą. Įvairiaspalviais lapeliais ant sienų galima išdėlioti bet kokį piešinį. Pavyzdžiui, eglutę ofise.
Apvalios gumelės

1. Papuoškite Velykų kiaušinius. Jei dar nebandėte, įsidėmėkite: virtą kiaušinį reikia apvynioti gumele ir panardinti į dažus. Kai kiaušinis išdžius, gumelę nuimkite – jos vietoje liks efektingos baltos juostelės.

2. Papuoškite stiklines vaikų šventei. Įvairiaspalvėmis gumytėmis apvyniokite stiklines, pataria projectfidgetyfingers.blogspot.com. Gausis linksmas dekoras, o kartu padidės tikimybė, kad stiklinė neišslys iš vaikiškų rankučių.

3. Apvyniokite dovaną. Panaudokite spalvotas gumeles dovanai įpakuoti vietoj lipnios juostos – visai originalus būdas (ypač jei niekaip nerandate juostos).


Dantų krapštukai

1. Klijuokite karoliukus. Tepdamos klijus ant aštraus dantų krapštuko galiuko, galite atsargiai priklijuoti įvairiausias smulkias detales – nepakeičiamas daiktas kuriant namuose.

2. Prisiūkite sagą. Įsprauskite dantų krapštuką tarp sagos ir audinio, kad vėliau, jį ištraukus ir apvyniojus siūlu gautą „kojelę“, būtų lengviau užsegti.
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus