• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip prisiversti užsiimti namų ruoša?  2 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-10-13 08:00:00

Kaip prisiversti užsiimti namų ruoša?
Jupiterimages.com
Moteris yra nuostabi. Tai ir gyvybės davėja, ir gražus paveikslėlis, ir daug išmananti bei aplinkinius žavinti asmenybė. Tačiau tenka šiam dailiam sutvėrimui užsiimti ir ne itin maloniais darbais, vienas jų — namų ruoša.
 
Mes jos taip nemėgstame! Gėlių laistymas, drabužių skalbimas, lyginimas, grindų plovimas užima daug laiko ir reikalauja daug pastangų ir, žinoma, noro!

Pamėginsime padėti Jums susidoroti su namų ruoša ir pateiksime keletą pasiūlymų, kurie palengvins šią Jūsų naštą.

1. Įjunkite mėgstamą muziką! Kaip žinia, muzika atpalaiduoja, suteikia gerų emocijų, kurios ypač reikalingos atliekant ne itin malonius darbus. Grojant muzikai, galėsite atlikti keletą šokių žingsnelių, kuriuos kadaise išmokote šokių mokykloje, o įjungusios dulkių siurblį, galėsite dainuoti mėgiamą dainą nesijaudindamos, kad Jus kas nors išgirs!

2. Atverkite langus arba balkoną! Gaivus oras suteiks daugiau jėgų, o čiulbantys paukščiai už lango padovanos romantišką nuotaiką ir primins apie mylimąjį, kuris už poros valandų grįš iš darbo. Jei už lango žiema — puikiai tiks aromatinės žvakės Jūsų namuose.

3.Fantazuokite! Kai tvarkote namus, dažniausiai į vieną krūvą sudedate tai, ką reikia išmesti, kita krūva skirta daiktams, kuriuos reikia skalbti, neabejoju, kad atsiranda ir trečioji krūva kokiems nors daiktams. Namų tvarkymasis turi labai daug panašumų į mūsų minčių bei emocijų tvarkymą: besitvarkydamos įsivaizduokite, kad kartu su šiukšlėmis išmetate ir visas neigiamas emocijas ir iškart pajusite, palengvėjimą!
 
 
4. Mąstykite! Užsiimdamos namų ruoša, mintyse Jūs galite sudėlioti planus, ką veiksite rytoj ar poryt, kam neatidėliotinai turite paskambinti, o kam reikia kuo skubiau atrašyti elektroninį laišką. Vienu šūviu Jums pavyks nušauti du zuikius.

4. (Ne)nusivylusios namų šeimininkės. Moterys — maksimalistės, dažniausiai vadovaujasi posakiu: "Jei eiti, tai ligi galo!" Būtent dėlto, visos, kurios pradeda tvarkyti namus, siekia geriausio rezultato. Dažna moteris ne tik išplauna grindis ar sutvarko vaikų kambarį, bet ir išvėdina namus, nuperka gyvų gėlių į vazą svetainėje, pasirūpina smilkalais, aromatais, paruošia skanią vakarienę šeimai. Kitaip tariant, apmąsto kiekvieną smulkmeną, kuri yra svarbi Jai ir Jos namams. Darykite taip ir Jūs! Juk sako, kad geri pavyzdžiai užkrečia.

O ar žino vyrukai, kas ypač patinka namų šeimininkėms? Atsakymas paprastas, tačiau labai efektyviai veikiantis: nuoširdžios pagyros bei gražūs žodžiai.
 
 

 

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ii
2010-10-15 23:33:53
man tai ypač patiko patarimas mąstyti. atrodo, kad iki šio straipsnio moterys nemąstė.
s.petras
2010-10-15 12:27:37
liuks