• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Laifhakingas - kas tai?

Autorius: Passion.ru, Flickr.com nuotr.
2012-09-12 12:52:00

Patarimai visiems gyvenimo atvejams
Patarimai visiems gyvenimo atvejams
Noras padaryti gyvenimą lengvesnį į pagalbą pasitelkus tam tikrus negudrius metodus išaugo iki didelio judėjimo, kuris pavadintas laifhakingu (life hacking). Ir nesvarbu, ar žodis jums girdėtas, ar ne, su laifhakingu tikrai esate susidūrę ir jūs.

Manoma, kad terminas atsirado 2004 metais Didžiojoje Britanijoje. Paraidžiui jis reiškia įsilaužimą į gyvenimą. Šio reiškinio esmė - rasti paprastą sprendimą kasdieniams gyvenimo klausimams pasinaudojus įvairiomis gudrybėmis ir triukais.

Kaip pasireiškia laifhakingas?

Laifhakingas gyvenime - tai didelis kiekis blogų, atskirų puslapių ir kitokių interneto resursų, kuriuose vartotojai publikuoja savo laifhakus - patarimus ir gyvenimo gudrybes.

Visa ši informacija tinkle atsiranda nemokamai, o naudotis ja galite taip pat nesumokėję nė skatiko. Laifhakai dažniausiai skelbiami kaip trumpi patarimai, paveikslėliai, nedideli filmukai.

Laifhakeriai - tai paprasti žmonės, interneto vartotojai, kurie atrado sau eilinę galimybę padaryti ką nors gudriau ir pasidalino ja su visais. Jie patys nekuria naujų išradimų, jie tik sugalvoja naujų sprendimų, kaip išradingai panaudoti jau turimus daiktus tam, kad palengvintų kurios nors gyvenimiškos problemos sprendimą.

Taip galite rasti ne tik patarimų, kaip išvengti kilusių sunkumų pasinaudojus tuo, kas po ranka, bet ir gauti patarimų apie įvairiausias kompiuterines programas bei programas telefonui, kurios greitai ir paprastai padės jums gyvenime - pavyzdžiui, planuoti asmeninus finansus ar pasidalinti sąskaitą tarp draugų kavinėje.

Laifhakerių paslaptis - originalios mintys, nukreiptos ne į problemą, o į jos sprendimą. Ir gebėjimas mąstyti ne tradiciškai, o žaismingai.

Kokius klausimus sprendžia laifhakingas?

Laifhakingas duoda daugybę patarimų įvairiose gyvenimo srityse, pradedant tuo, kaip įsukti lemputę, ir baigiant paprasta gyvenimo filosofija. Automobilis, buitis, kulinarija, verslas, pinigai, disciplina, sveikata, persikraustymas, taupymas, telefonas, internetas, bendravimas, meilė, atmintis – visa tai tik maža dalis sferų, kurias „laužia“ sumanūs laifhakeriai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus