• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pristatytas pirmasis rinkoje žaliasis belaidis siurblys
Autorius: Laura Montvilaitė
2011-10-14 16:16:00

Iki šiol aplinkosaugai neabejingi namų šeimininkai turi galimybę rinktis ir žaliąjį belaidį dulkių siurblį. „Electrolux“ Lietuvos rinkoje pristatė iš perdirbto plastiko pagamintą „Ergorapido“.

 

„Šis stilingas siurblys-šluota nuo pristatymo pasaulinėje rinkoje 2004-aisiais susišlavė ne vieną dizaino apdovanojimą – tarp jų Red Dot 2008 ir IF 2008. Tačiau dabar jis įgijo dar vieną šiandieniniam vartotojui svarbų parametrą – draugiškumą aplinkai“, - sako „Electrolux“ atstovas Laurynas Skruibis.

 

„Ergorapido Plus Green“ panaudota 70 proc. perdirbto plastiko, o jo įkrovimo sistema išsijungia automatiškai ir ramybės būsenoje naudoja tik 0,3 W. Šio siurblio pakuotė taip pat pagaminta iš perdirbtų medžiagų ir 92% jos gali būti pakartotinai perdirbta. Kaip ir kiti „žalieji“ „Electrolux“ siurbliai, „Ergorapido Plus Green“ išsiskiria juoda korpuso spalva su skaisčiai žaliomis detalėmis. Be to, „Ergorapido“ nenaudojami dulkių maišeliai – jos iškratomos tiesiai iš specialaus rezervuaro.

 

Naujasis „Electrolux“ dulkių siurblys papildė žaliųjų siurblių seriją, kurioje yra 5 modeliai: tyliausias kompanijos gaminamas siurblys „UltraSilencer“, efektyviausiai vartotojų poreikius suderinęs „UltraOne“, kompaktiškas dulkių maišelių nenaudojantis „UltraActive“, itin toli pasiekiantis „ErgoSpace“ ir didžiulį dulkių surinkimo greitį užtikrinantis „JetMaxx“. Šiems panaudota nuo 55 iki 70 proc. perdirbto plastiko, o energijos suvartojimas sumažintas 33-50 proc., nedarant nuolaidų siurbimo efektyvumui.

 

Palyginus su įprasto dulkių siurblio gamyba, kiekvienam „Electrolux“ žaliosios serijos siurbliui pagaminti sunaudojama 2 litrais mažiau naftos, 50 proc. vandens ir 90 proc. energijos.

 

Be to, nuo vasaros pražios už kiekvieną Europoje parduotą “Electrolux” žaliosios serijos dulkių siurblį 1,5% sumos atitenka vandenynų ekologija besirūpinančioms organizacijoms „Agalita“ ir „5gyres”. Čarzlo Muro (Charles Moore) 1994 m. įsteigtas bene garsiausias pasaulyje vandenynų tyrimų fondas „Agalita“ 1997 m. pasauliui pranešė apie Ramiajame vandenyne susiformavusią plastiko šiukšlių salą. „5 gyres” yra praktiškai tyrimus įgyvendinanti organizacija.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus