• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rytietiška dovana Jūsų vyrui  4 

Autorius: Pagal super-lady.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-05-08 08:00:00

Rytietiška dovana Jūsų vyrui
jupiterimages.com nuotr.

Išrinkti vyrui dovaną dažnai būna sunku. Kvepalai jau seniai pabodę, o prabangių žiebtuvėlių kasmet nepridovanosi. Belieka galvoti ką nors originalaus bei išskirtinio. O kaip Jums pasiūlymas — padovanoti vyrui kaljaną?

Didelė tikimybė, jog moteriai vyras asocijuojasi su tam tikru atributu: tai gali būti meškerė, minėtasis žiebtuvėlis, kaljanas, žiūronai, jau neminint nepriekaištingo kostiumo bei išblizgintų batų. Būtent tokios detalės dažniausiai ir formuoja vyro įvaizdį, kuris priverčia moters širdį plakti dar stipriau. Tačiau jei nutiko taip, kad Jūsų vyriškiui, kurio nors iš minėtųjų atributų trūksta, tai jį galima, tiesiog, padovanoti. Dažnam iki šiol kaljanas asocijuojasi su kažkuo paslaptingu bei neaiškiu, o kartais, net keistu. Pamėginsime Jums padėti išsirinkti kuo geresnį kaljaną savo išrinktajam, kad tokiu būdu galėtumėte parodyti jam savo meilę bei dėmesį.

Koks turi būti kaljanas?

Kaljanas tikram vyrui turi būti tam tikrų išmatavimų. Tai reiškia, kad tokio jau surinkto prietaiso aukštis turi būti nuo 60cm. Kolbą galima rinktis įvairių spalvų, jos gali būti ir mėlynos, ir žalios, taip pat ir auksinių atspalvių. Kaip jau pasidarė aišku, kaljano išorė gali būti įvairi, viskas priklauso nuo Jūsų mėgiamų spalvų bei interjero. Renkantis kaljaną, pasidomėkite, iš kokios medžiagos padaryta pagrindinė jo dali,s kuri praleidžia dūmą. Atminkite, jog kuo sunkesnis metalas, tuo geriau. Pagrindinė kaljano dalis surenkama per vidurį, tai reiškia, jog ją galima išardyti, tuo pačiu ir patogiai išvalyti. Dar viena svarbi kaljano detalė yra taurė tabakui. Jų būna labai įvairių, dažniausiai turite galimybę pasirinkti glazūruotą arba neglazūruotą. Gretutinis aksesuaras, toks kaip lėkštelė, taip pat gali būti ypač originalus dėl spalvų gausos. Taip pat svarbu įsigyti žnypleles angliukui, kuriomis reikės naudotis, norint jį uždegti. Labai svarbus priedas — kaljano vamzdis, dažniausiai jis būna sukomplektuotas, tačiau kartais galima išsirinkti patiems, tokiu atveju rinkitės gražų bei kuo storesnį, galima net odinį. Kadangi dovaną renkate vyrui, nepamirškite, kad ryškios spalvos gali nepatikti, taip pat vyrai nemėgsta bereikalingų papuošaliukų. Jie vertina kokybę bei patikimumą. Išsirinkusios kaljaną, nepamirškite specialaus tabako jam. Pasidomėkite, kokio skonio tabaką mėgsta Jūsų vyras ir nupirkite būtent jo mėgiamą kvapą. Šiais laikais yra didžiulis kaljano tabako pasirinkimas.

Jei dar labiau norite palepinti savo išrinktąjį, galite nupirkti jam žiebtuvėlį angliukams uždegti ar dėželę tabako laikymui. Tokiu atveju Jūsų vyras bus išskirtinis ir džiaugsis, jog Jūs jam skiriate ypatingą dėmesį.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Daiva
2010-05-20 15:46:19
Linute- paranojike!
agi
2010-05-12 11:37:47
prie kaljano nepriprantama...Antras dalykas,kaljano rukymas yra labai smagus uzsiemimas...pvz.: draugu rate
Edit
2010-05-08 17:50:53
kiek domėjausi, vandens pypkė nesukelia jokių priklausomybių ar pan., anaiptol, tai nuostabus atsipalaidavimo būdas