• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Šaldytuvų technologijos leis išmesti mažiau maisto
2009-03-12 00:00:00

Eli.lt info.

Europos komisijai statistiką teikiančio biuro „Eurostat“ duomenys rodo, jog vidutiniškai per metus europiečiai išmeta 552 kg atliekų, kurių didelę dalį sudaro nesuvartotas maistas. Tuo remdamasi „Electrolux“ rinkai pristatė naują šaldytuvų bei šaldiklių liniją, kurioje įdiegta pažangi „TwinTech FrostFree“ sistema sukuria tokias sąlygas, kurios leidžia maisto produktams ilgiau išlikti šviežiems ir sumažinti išmetamų atliekų kiekius.

„Šiais laikais žmonės nori valgyti kuo šviežesnį maistą, tačiau parduotuvėse neretai apsiperka visai savaitei. Ne paslaptis, kad kartais tenka nesuvartotą maistą išmesti, o vietoj jo pirkti naują“, - sako UAB „Electrolux“ vadovas Deimantas Kirlys.

Naujuose bešerkšniuose „FreshFrostFree“ linijos šaldytuvuose ir šaldikliuose įdiegta sistema palaiko ne tik tikslią temperatūrą, bet ir optimalų drėgmės lygį, todėl maisto produktai, ypač vaisiai ir daržovės, ilgiau negenda ir išlaiko nepakitusį skonį.

Žuvies ir mėsos mėgėjai įvertins papildomus integruojamus uždarus skyrius „Chiller zone“, kuriuose dėl 15 proc. žemesnės temperatūros bei atribojimo nuo oro srautų šie produktai švieži išlieka 2 kartus ilgiau nei įprastuose šaldytuvuose.

Pasak D. Kirlio, atidžiai buitinę techniką besirinkusiems pirkėjams patobulintos šaldytuvų technologijos leidžia ne tik sveikai gyventi, bet ir atsakingiau vartoti, ir sutaupyti.

Tiems, kurie įpratę maisto produktus dėti bet kurioje šaldytuvo vietoje, praverčia „FreeStore“ koncepcija, kuri palaiko vienodą temperatūrą visuose šaldytuvo skyriuose, tuo tarpu efektyvus „TasteGuard“ kvapų filtras bei savarankiški šaldytuvo skyriai neleidžia susiformuoti ir sklisti nepageidaujamiems kvapams.

Lengvą šaldytuvų ir šaldiklių, kurių nereikia atitirpdyti, priežiūrą užtikrina „Electrolux“ prietaisuose naudojama bešerkšnė  „FrostFree“ technologija.

Visi naujosios „FreshFrostFree“ linijos prietaisai priklauso A+ energijos taupymo kategorijai, kuri leidžia sutaupyti iki 10 proc. energijos. „SpacePlus“ šaldikliai pasižymi tuo, jog su išlikusia A+ energijos klase, jų naudinga talpa padidėjo iki 40 proc., o visi AEG-Electrolux „Ecoline“ šaldymo prietaisai priklauso iki 45 proc. taupesnei A++ energijos klasei (lyginant su A energijos klasės prietaisais).Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus