• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sapnų spalvos

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2010-08-24 13:45:00

Sapnų spalvos
„Kai mieste nemiega niekas, atkeliauja dėdė miegas... Jau pavargot? Ateinu... Daug sapnų daliju... Kam spalvotą, kam bespalvį – duosiu sapną lyg pagalvį...“ – vaikystėje dažnai lydėjusi mus į sapnų karalystę lopšinė. Suaugusiųjų pasaulyje lopšinės gyvena retai. Tad kas dabar mus lydi į sapnų karalystę?

Po ilgos ir sunkios darbo dienos, kai nuovargis tarsi storas audeklas užkloja pečius, o akių vokai tarsi švino gabalėliai merkia akis – vienintelis mūsų noras būna... miegas. Ramus ir gilus.

Pavargę svajojame kuo skubiau atsigulti į lovą ir paskęsti minkštame patalų glėbyje. Tačiau net pervargus ne visada pavyksta gerai išsimiegoti. Kaltiname susikaupusį stresą, nepatogią lovą, čiužinį, per sočią vakarienę ar Mėnulio pilnatį. Tačiau kartais net pašalinus ramaus miego kliūtis vis tiek nepavyksta išsimiegoti taip, kad ryte pabustum žvalus ir kupinas jėgų. Kas kaltas?

Sunku patikėti, bet natūrali ir kokybiška patalynė yra tokia pat svarbi kaip ir geriausias, naujausias ortopedinis čiužinys. Nes tai, kas tiesiogiai liečiasi su mūsų kūnu, tiesiogiai jį ir veikia. Šilko patalynę renkasi estetikos ir rafinuotumo gerbėjai, vis dėlto daugiausia komplimentų tenka medvilnei. Minkštutė ir švelni, laidi orui, idealiai sugeria drėgmę, lengvai prižiūrima, nealergiška. Dabar, taikant modernias perdirbimo technologijas, medvilnė gali įgauti ir šilko blizgesį ar džiuginti akį nepaprastai ryškiomis spalvomis. Spalvotiems sapnams – spalvinga patalynė. Jaukiai apgaubianti palaimos skraiste, sukurianti komfortą kūnui ir sielai, nudažanti miegamojo interjerą skoningų atspalvių gama. Tokie prancūziškai elegantiški patalynė „Carré Blanc“, chalatai ir rankšluosčiai apsupa ypatingu jaukumu ir minkštumu.

Žaidžiant skirtinga patalyne labai paprasta sukurti vis kitą kambario nuotaiką. Norintiems išskirtinės prabangos dvelksmo derėtų prisiminti šilko siūlais siuvinėtą patalynę iš „Carré Blanc“ kolekcijos „Perla“. Šį sezoną ypač madinga pilkųjų perlų spalva. Subtiliai siuvinėta patalynė ir rankšluosčiai suteikia elegantišką rafinuotumą ir nerėžiančios akies prabangą. Perlamutrinių ornamentų hipnozė subtiliai išsilieja pilkos spalvos ramybėje. Ši ramybė gyvena visur – pradedant nuo rankšluosčių vonioje, elegantiško aksominio chalatėlio, jaukiai gaubiančio jūsų kūną, baigiant siuvinėtu lovos komplektu, kuriame visos detalės dera tarpusavyje. Taip ir norisi pamiršti visus pasaulio rūpesčius, tyliai paskęsti minkštuose pataluose ir pasinerti į gilų ramų miegą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Siųsti draugui:

Vardas*
El. paštas
 
Draugo vardas*
Draugo el. paštas
 
Žinutė
* žymi privalomus laukus