• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tavo nagų lakas gali daugiau!  1 

Autorius: Pagal Wisebread.com
2012-03-28 10:23:00

Tavo nagų lakas gali daugiau!
Freedigitalphotos nuotr.
Nagų laką išsitrauki iš spintelės tik tada, kai daraisi manikiūrą? Be reikalo! Lakas išties gali daugiau! Jis padės pasirūpinti ir tavo grožiu, ir kai kuriais buitiniais reikalais. Netiki? Štai 8 atvejai, kai gali pasinaudoti nagų laku!

Vokui užklijuoti. Jei ką tik lyžtelėjai voko kraštą ir jį užklijavai, bet staiga prisiminei, jog kažko svarbaus laiške nepaminėjai, voką atklijuoti vis dar gali. O štai antrą kartą dailiai priklijuoti jau bus sunku. Čia tau puikiausiai padės bespalvis nagų lakas: brūkštelėk juo voko kraštą ir dailiai prispausk. Viskas. Nė žymės, kad voką buvai atplėšusi!

Apsaugai nuo rūdžių. Jei vonioje laikai savo aksesuarus ar kokius nors metalinius įrankius (tai gali būti ir auskarai, ir diržo sagtis, ir manikiūro ar pedikiūro įrankiai), veikiausiai pastebėjai, kad jie kartais pasidengia rūdžių apnašomis. To išvengsi nulakavusi metalines detales bespalviu nagų laku.

Nėrinių kraštams. Jei nuolat dėvi švarkelį, rankinę ar batus, dekoruotus nėriniais, labai tikėtina, kad nėrinių krašteliai atspurę, atrodo negražiai. Nutepk juos nagų laku – ir problemos nebeliks: nėriniai mažiau tepsis, jų kraštas bus tvirtas.

Greitoji pagalba kojinėms. Jei bėga kojinių akis, nėra geresnio būdo jai sustabdyti, kaip nagų lakas!

Bižuterijai saugoti. Kad bižuterijos blizgučiai neprarastų savo žvilgesio, nulakuok juos bespalviu nagų laku. Tiesa, nė nemėgink to daryti su tauriaisiais metalais ar brangiaisiais akmenimis!

Raktams atskirti. Jei nešiojiesi keletą panašių raktų ir nuolat juos painioji, tereikia kiekvieno rakto galvutę paženklinti skirtingos spalvos nagų laku – ir problemos kaip nebūta!

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-28 11:10:41
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!