• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tvarkingi namai: naudingi patarimai (apklausa)

Autorius: Eli.lt
2009-07-07 12:00:00

Tvarkingi namai: naudingi patarimai (apklausa)
Jupiterimages nuotr.

Jums atrodo, kad dažnai kuopiate namus, tačiau tvarkos kaip nėra, taip nėra? Tokia situacija gana dažna ir moteris varo į neviltį. Kad namų tvarkymosi rezultatai būtų kur kas akivaizdesni, patariame jums atsižvelgti į tam tikrus mūsų patarimus. Jie labai paprasti, tačiau veiksmingi.

1. Visada baigusi gaminti valgį, sutvarkykite darbo vietą. Jei kaskart pasinaudojusi virykle jos paviršių nušluostysite drėgna kempinėle, tai neteks šveisti įsisenėjusių nešvarumų. Niekuomet nepalikite nesuplautų indų! Puiki išeitis – indaplovė. Dėmesio, jeigu norite pašalinti dėmes ant puodelių, kurias paliko kava ar arbata, tai puikiai gali padėti actas ir druska. Baltas dėmes vazoje, kur buvo pamerktos gėlės, taip pat galima pašalinti actui padedant. Iš virdulio snapelio kalkines nuosėdas pašalinsite, jei į jį įpilsite karšto vandens ir sodos tirpalo bei palaikysite jį virdulyje kokias 2 – 3 valandas.

2. Vonios kambaryje kasdien ar kas antrą dieną nuvalykite nešvarumus nuo kriauklės, vonios, sienų. Išmeskite tuščius kosmetikos buteliukus ir pasenusius kosmetikos preparatus. Vonioje tvarkos įspūdį sukuria sienose įmontuotos spintelės bei lentynėlės. Stenkitės visus daiktus laikyti jose, kad po akimis nesimėtytų higienos ir kosmetikos reikmenys.

3. Šalia lovos stovinčių spintelių neapkraukite perskaitytais laikraščiais. Nekaišiokite į palovius maišų su nesezoninis drabužiais bei avalyne. Drabužius ir batus, kurių daugiau nebeprireiks, atiduokite tiems, kuriems jų labai reikia. Apribokite daiktų, kurie užgriozdina jūsų namus, skaičių. Prisiminkite, kad namai turi priklausyti jums, o ne daiktams.

4. Kartą per savaitę medžiaginių šviestuvų gaubtus nusiurbkite siurbliu, stiklinius, taip pat ir veidrodžius nuvalykite specialiu stiklo valikliu. Veidrodžių ir langų valymui tinka 3 arbatinių šaukštelių amoniako, 1 arbatinio šaukštelio acto ir ¾ puodelio vandens mišinys.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​
Kaip dažnai tvarkote namus?
Kasdien
71 (24.57 %)
Vienąkart per savaitę
132 (45.67 %)
Vienąkart per mėnesį
6 (2.08 %)
Kai "užeina" įkvėpimas
78 (26.99 %)
Namus tvarko samdomas žmogus
2 (0.69 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus