• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

VIP tvarkos paslaptys  2 

Autorius: Km.ru, Sxc.hu nuotr.
2012-07-19 11:20:00

VIP tvarkos paslaptys
VIP tvarkos paslaptys
Ar žinote, kad elitinius namus prižiūrinčios namų tvarkytojos uždirba kur kas daugiu, nei mokytojos ar pardavėjos? Taigi žodis "valytoja" šiuo atveju tariamas su derama pagarba. Juk tam, kad tinkamai sutvarkytų ne tik lakuotą parketą, bet ir antikvarinį porcelianą, reikia ir įgūdžių, ir specialių žinių. Kokių gudrybių jos rekomenduotų savo bičiulėms, tvarkančioms namus?

Grindų priežiūra

Prabangiuose apartamentuose paprastai suklotos geriausios medienos grindys - pavyzdžiui, ąžuolo parketas ar parketlentės. Tokioms grindims reikia atidžios priežiūros. Lakuotas parketas ir laminatas apskritai ne plaunami, o tik pavalomi drėgnu skuduru, į vandenį galima įpilti ir specialiai tokioms grindims skirtų priežiūros priemonių.

Jei grindys marmurinės arba granitinės, prisiminkite: ant jų gali likti žymės ir nuo aukštakulnių, ir nuo baldų kojų, ir net nuo išbyrėjusio smėlio. Taigi po tokias grindis vaikščiokite tik minkštapade avalyne, o prie baldų kojelių būtinai priklijuokite fetro gabalėlius. Tokios grindys valomos dulkių siurbliu, kartkartėmis - drėgnu skuduru.

Virtuvės klausimai

Svarbiausia taisyklė plaunant indus ir kriaukles - jokiu būdu nenaudoti valomųjų miltelių. Jie gali pažeisti paviršių. Geriau  naudoti šarminę valymo priemonę (ph - ne didesnis nei 7).

Veidrodžiai ir langai

Veidrodžius galima valyti be jokios priemonės, užteks šluostės su mikrofibra. Tam, kad išvengtumėte dryžių ant stiklo, prieš valant plaunamąją priemonę ištirpinkite vandenyje. Šluostės krašteliu iš pradžių nuvalykite išteptas veidrodžio vietas, o paskui - ir visą veidrodžio paviršių.

Tualetas ir vonia

Tualeto ir vonios priežiūrai naudokite priemones su rūgštimis. Tiesa, jų jokiu būdu negalima naudoti marmuriniams paviršiams valyti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Renata
2012-07-20 17:14:37
Pazistu viena tokia tvarkytoja, kuri be uzdirbamu pas ponus pinigu, be jokiu kompleksu dar ir socialines pasalpas, kompensacijas ir maisto paketus ima - vos ne ministeriene :D
ŠARMAS
2012-07-20 17:03:31
PH NE DAUGIAU NEGU 7?? kas per bemokslis rašė šitą straipsnį, net maži vaikai žino, kad rūgštinis pH 0-7 o šarminis 7-14.