• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 namų dizaino idėjų (foto)

Autorius: pagal Casasugar.com, Starpulse, Z.about.com, Casasugar nuotr.
2009-08-27 15:05:00

Šias idėjas tikrai verta nusišvilpti tiesiai iš Holivudo žvaigždžių. Žvilgtelėk į prabangų jų kambarių dizainą, ir kai kurias detales nesunkiai pritaikysi savo namuose!

1. Vienas iš roko grupės „The Strokes“ lyderių Albert Hammond Jr. (nuotraukoje jis - viduryje) savo namų virtuvei suteikė spalvų žaismės įsigijęs ryškiai raudonas baro kėdes. Na tai kas, kad joms spalva akompanuoja tik nedidukas raudonas veidrodžio rėmas – šios detalės suteikia kambariui ryškumo ir šviesos. Be to, greta jų labiau atsiskleidžia ir visos kitos spalvos.

 

2. Aktoriai Jennifer Connelly ir Paul Bettany svetainės lubų apdailos ir langų viršaus ovalus pabrėžia apstatydami kambarį apvaliais baldais.

 

3. Prieš kelerius metus triukšmingai išsiskyręs aktorius Charlie Sheen savo voniai suteikia egzotikos ir vyriškumo išdailindamas ją krokodilo odos raštą imituojančiais sienų apmušalais.4. Dizaineris Christian Lacroix rado puikų ir praktišką kavos staliuko variantą – sustumdamas greta 4 mažučius žurnalinius staliukus.5. Aktorė Diane Keaton virtuvės lentynose indus sugrupavo pagal spalvas – tai suteikė jos sienai žaismingos tvarkos.6. Aktorė Drew Barrymore savo prodiuserinės kompanijos biuro virtuvėje prie žalsvos sienos išrikiavo savo baltutėlaičių indų kolekciją. Taip idealiai išryškėja indų forma, pabrėžiamas jų lengvumas ir elegantiškumas, o intensyvi sienos spalva nuskaidrėja, nušvinta.7. Aktoriaus ir rašytojo John Krasinski įvažiavimas į kiemą, nors ir išklotas betoninėmis plokštėmis, atrodo lengvutis. Tokio įspūdžio pasiekiama išdėliojus šias plokštes atokiau vieną nuo kitos, paliekant tarpelius su žole.8. Kirsten Dunst miegamasis tarsi padalintas į 2 dalis, kurių vienos lubos šiek tiek žemesnės už kitos. Kaip vizualiai paaukštinti žemoką langą? „Įrėminti“ jį užuolaidomis, nusidriekusiomis nuo pat lubų iki grindų!9. Nors tokios turkiškos vonios, kokią turi Sienna Miller savo namuose Londone, veikiausiai ir neįsirengsi, turkišką atmosferą susikurti gali, tereikia pačią vonią dekoruoti mozaika, o aplinkui primėtyti daugybę pagalvėlių.10. 3 dukterų tėvas, amerikiečių kantri dainininkas Alan Jackson savo namo kieme įrengė joms batutą. O kad šokinėti būtų saugiau, batutą ne pastatė, o įkasė į žemę. Taip ir pievutės vaizdas lieka nesugadintas, ir mergaitės po nesaugaus šuoliuko kris ne iš taip aukštai.


 Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus