• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 populiariausios namų interjero spalvos  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-06-09 08:09:00

Vasara pasibeldė ne tik į Jūsų spintas, bet ir į visus namus, todėl turėtumėte pamąstyti, ką norite pakeisti savo šeimos lizdelyje. Gal norite naujų užuolaidų? O gal naujo baldų komplekto? Sugalvoti norus ne taip jau ir sunku, sunkiausia - išrinkti tinkamiausias spalvas. Pristatome Jums 5 populiariausias šio sezono namų interjero spalvas, kurios Jūsų namus pavers ne tik puošniais, bet ir stilingais!
 
Šio sezono namų interjero populiariausių spalvų paletėje pirmą vietą užima... Geltona spalva!
 
Saulėta gaiva, citrininiai dekoro elementai, į vazą pamerktos saulėgrąžos, gelsvos užuolaidos, aukso spalvos dekoratyvinės pagalvėlės... Jūs tik pagalvokite - nereikės kojų kelti iš namų - pati vasara ateis pas Jus!
 
 
Antroji vieta atitenka... Rožinei spalvai! Ir tik nemanykite, kad rožiniai gali būti lėlės drabužėliai. Rožinė spalva turi gausybę atspalvių, kurie puikiai tinka Jūsų namams. Alyvinė, avietinė, sodriai rausva, prisirpusios žemuogės spalva... Visi rožinių spalvų atspalviai asocijuojasi su vasaros gėrybėmis, tad kodėl namų nepavertus vieta, kurioje, tiesiog, kvepės vasariška gaiva ir gardumynais?
 
 
Audringi plojimai trečiajai šio sezono namų interjero spalvai... Pilkai!
 
Iškart vėsiau pasidaro, tiesa? Pilki tonai gaivina, vėsina, ramina... Aplinkoje, kuri dekoruota pilkomis detalėmis išsyk pasijusite ramesni, nebus taip karšta ir tvanku. Pilka sofa, pilki foteliai, pilkšvų atspalvių paveikslai arba pagalvėlės - super! Ir tikrai pilka spalva neprimena nuobodžios pilkos pelytės. Anaiptol, po pilka spalva dažniausiai slepiasi įspūdingos asmenybės arba įspūdingi namų šeimininkai.
 
 
Nesuklysite savo namams pasirinkę ir žalią spalvą! Žalios sienos, dekoruotos Jūsų pieštais drugeliais arba gėlelėmis... Žalia grindų danga - pieva Jūsų namuose. Derinkite žalią spalvą su madingąja gelsva, rausva ir Jūs sulauksite daug komplimentų.
 
 
Ir penktoji, tačiau ne ką prastestė vieta atitenka spalvai, kuri patinka visiems, mėgstantiems klasiką - rudai! Šokoladinės spalvos baldai, šokoladiniai veidrodžio rėmai nepaliks abejingų. Sentimentalius jausmus keliančios nuotraukos, retro stiliaus kavos stalelis - viso to reikia žmonėms, mėgstantiems klasiką. Taigi, ruda spalva kaip tik Jums!
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Diana
2011-06-09 10:08:20
labai gražiai apipavidalinta. puikus skonio suvokimas