• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Daugiau erdvės mažame bute! Įmanoma?!  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-18 13:40:00

Dažnai gauname skaitytojų laiškų su prašymais pažerti patarimų kaip atrasti erdvės net ir pačiame mažiausiame bute. Kaip jau suprantate, Jūsų norai  - mums įsakymas! Tad šiandien dovanojame Jums patarimų kaip atrasti daugiau erdvės net ir pačiame mažiausiame bute ar kambaryje.
Sutikite, dažnas iš Jūsų gyvena nedideliame bute, kuriame dažnai pristinga vietos net ir svarbiausiems kasdieniams daiktams. O ką jau kalbėti apie vaikų žaislus, dėliones, konstruktorius, vyro žvejybos įrankius ir Jūsų apyrankes bei batelius!

Mes Jums padėsime ir pateiksime net devynis patarimus, kurie padės pačiame mažiausiame butuke atrasti daugiau vietos ir taip bent jau optiškai praplėsti buto erdvę, kurios mums visiems taip dažnai pritrūksta.

1. Panaudokite lentynėles įvairiausiems tikslams. Elkitės netradiciškai, bet praktiškai: jeigu Jūsų miegamajame ar net svetainėje yra daug tuščių lentynų spintoje ar sekcijoje, nepabijokite į jas sudėti net ir virtuvinius, retai naudojamus rakandus, nesusijusius su miegamuoju ar svetaine. Tokiu būdu Jums pavyks atlaisvinti daugiau vietos virtuvėje. 

2. Padidinkite lentynėlių skaičių. Jei Jūsų spintoje virš drabužių arba apačioje yra laisvos vietos, išnaudokite ją atskirdami lenta, kuri spintą padalys į dvi dalis. Tokiu būdu atsiras daugiau laisvos vietos ir Jūs galėsite sudėti visas besimėtančias kojines, šalikus ar pirštines.
 

3. Nekabinkite, o lankstykite. Turbūt puikiai žinote, kad sukabinti drabužiai užima daug daugiau vietos, nei sulankstyti, todėl tuos drabužius, kurie nesiglamžo ar tuos, kuriuos dėvite rečiau, tvarkingai sulankstykite.

4. Naudokite krepšius. Susidėti daiktus labai patogu į talpias dėžes ar krepšius, tad kodėl gi nepasirinkti tokio varianto? Naudingas patarimas: rinkitės permatomas skaidrias dėžes, taip Jūs patogiau atrasite tą, ko ieškote.

5. O kur batelius? Jei turite ištisą batelių kolekciją savo namuose, pats metas susimąstyti kaip juos sudėlioti taip, kad užimtų mažiau vietos ir nesimėtytų. Mes patariame Jums batus laikyti tose pačiose dėželėse, kuriose Jūs juos nusipirkote arba įsigykite lentyną arba talpią batų dėžę, kurioje jie puikiai tilps ir bus patogu pasiekti.
 

6. Atsikratykite nereikalingų daiktų. Artėja savaitgalis, tad kodėl nepaskirti šiek tiek laiko ir neatrinkti nenaudojamų daiktų ir nedėvimų drabužių? Jūs tikrai rasite daug šlamšto ir palengvintumėte savo buitį, jei juos išmestumėte arba atiduotumėte giminaičiams arba vargšams, kuriems kiekvienas daiktas bus naudingas. Taip Jūs ne tik būsite kilni kitų atžvilgiu, bet ir atsikratysite tuo, ko nereikia ir kas užima daug vietos!

7. Viską į lagaminą! Ne ne, nekeliauti Jums siūlome, tiesiog jei turite dailų ir talpų lagaminą ir kol kas niekur nežadate keliauti, į lagaminą sudėkite rečiau naudojamus daiktus.

8. Nepasimesk tarp drabužių. Prieš eidama apsipirkinėti, būtinai peržvelkite spintos turinį ir pamąstykite ar tikrai Jums reikia dar vienos raudonos suknelės ir ar nepakanka sijonų, kuriems jau nebėra vietos?

9. Išdrįskite atsisveikinti. Mes visos turime daiktų, kurių nenaudojame, bet išmesti gaila, nes juos supa tam tikri sentimentai ar atsiminimai... Mūsų visų namuose yra kas nors, ką reikia remontuoti, nes neveikia ar pan. Mielosios skaitytojos, juk Jūs – užsispyrusios ir tvirtos damos, tad imkite vieną dieną ir išmeskite viską, ko nereikia! Ir nepamirškite auksinės namų buities taisyklės: jei nepanaudojote per metus, tai tikrai nepanaudosite daugiau niekada.

Peržiūrėkite savo „turtus“, surūšiuokite ir Jūs pajusite, kad atsirado daugiau erdvės ne tik Jūsų namuose, bet ir Jūsų sieloje – negi nemalonu atsinaujinti, „atsišviežinti“ ir laukti pavasario jaukioje ir tik Jūsų sukurtoje erdvėje?
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Algė
2011-02-18 22:34:19
super! Tikrai kai ką galima išmėginti!