• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dizaino savaitė prasideda nuo ...šeštadienio

Autorius: Dizaino savaitė
2010-05-14 09:00:00

Dizaino savaitė  prasideda nuo ...šeštadienio
organizatorių nuotr.

Gegužės 15 dieną  prasideda jau penktoji „Dizaino savaitė“. Nepaisant ekonominės situacijos ypatumų, dalyvių šiemet daugiau, renginiai vyks visame Vilniuje nuo Jeruzalės iki Naujininkų, o dalis – ir Kaune. 

Šiemet, lyginant su praėjusiais metais, labai sustiprėjo profesionalaus pasaulinio lygio dizaino pasiūla: salonuose bus pristatomos pasaulinės baldų, apšvietimo, vonios dizaino naujovės, o renginiai T. Ševčenkos gatvės loftuose („Dizaino savaitgalis“) bei „Fluxus ministerijoje“ reprezentuos daugiausia jaunųjų kūrėjų ambicijas.

„Dizaino savaitė“ laikosi tradicijų. Šiemet ir vėl išleistas Vilniaus dizaino žemėlapis, padėsiantis susiplanuoti maršrutą savaitės metu ir po jos. Publiką į renginius vilios ne tik noras gauti koncentruotos informacijos apie interjero naujoves ir tendencijas, bet ir galimybė laimėti prizą – tai vieno garsiausių šiuolaikinių italų dizainerių Rodolfo Dordoni sukurta lauko kėdė „Harp“ (gamintojas – „Roda“). Laimėtoją lems burtai – o gal tai bus gausios baltarusių kolegų delegacijos narys?

Taigi, dar viena tradicija – garsūs svečiai. Šiemet Dizaino savaitė architektūros profesionalus ir mėgėjus kviečia susitikti su jaunosios kartos architektūros žvaigžde Julien de Smedt („JDS architects“ vadovas), kuris pristatys savo naująją knygą „Agenda“. Rusijos paviljono pasaulinėje Šanchajaus parodoje autorius Levon Airapetov skaitys paskaitą „Architektūrinė kartografija“. Gegužės 20 dieną 18 valandą „Fluxus ministerijos“ atominėje slėptuvėje K. Muževo socialiniu projektu Nr. 1 dalyvaujant autoriams bus atidaryta Baltarusijos dizainerių sąjungos ir žurnalo „CenTras“ surengta paroda „Perestroikos rekonstrukcija“.

Dizaino savaitė prasidės be streso – šeštadienį popiet – jau pagarsėjusioje „Fluxus ministerijoje“. Dar iki oficialaus Dizaino savaitės atidarymo 18 val. čia bus galima susipažinti su nusipelniusių lietuvių dizainerių paroda „Dizaino rinktinė – užvakar ir šiandien“, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentai surengs interjero detalių parodą „Retrash“, o jų kolegos grafikai po didžiulį pastatą vedžios savo sukurta ženklų ir nuorodų sistema. Lygiai 20.20 val. prasidės jau trečiasis mėgstančių savo idėjas pristatyti viešai, trumpai ir efektingai sambūris „Pecha Kucha #3“. Pastato rezidentai – įvairiausių krypčių ir stilių menininkai – taip pat turės ką parodyti. Gros ansamblis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus