• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Eglutės puošimas: 2008-ųjų mados tendencijos  7 

Autorius: Laura M.
2008-11-29 00:00:00

Eglutės puošimas: 2008-ųjų mados tendencijos
"Gamma" nuotr.
Nors eglutės puošimas – ypatingas ritualas, kurio metu taip miela ir jauku iš dėžės vieną po kito traukti vaikystę primenančius trapaus stiklo žaisliukus, vis dėlto net ir šis procesas pasiduoda kaprizingiems mados vėjams.

Kas gi diktuoja kalėdinio interjero dekoro ir eglutės puošimo madas? Neabejotinas lyderis šioje srityje – kasmet Frankrurte prie Maino (Vokietija) rengiama paroda „Christmasworld“, kur ir gamintojai, ir dizaineriai, ir pirkėjai gali susipažinti su naujausiomis kalėdinio dekoro mados tendencijomis.

2008-ųjų eglučių puošybos madoje dominuoja paprastos formos ir harmoningos spalvos. Be abejo, dar vertėtų pridurti nepriekaištingą kokybę, bet... juk ji madinga visuomet, tiesa? Tad belieka apžvelgti, kokį stilių mados krypčių žinovai rekomenduoja rinktis šiemet?

1.    Monochrominės bangos. Eglutė ir kambario interjeras puošiami tos pačios, tačiau skirtingo intensyvumo spalvos ir panašių atspalvių žaisliukais bei detalėmis. Pavyzdžiui, gali rinktis raudoną gamą nuo pablukusio švelnaus koralų atspalvio iki burgundiško vyno sodrumos.

2.    Akompanuojančios spalvos. Jei derinate 2 skirtingas spalvas, laikykitės ne kontrasto, o papildymo principo: spalvos turėtų būti giminingos ir papildyti viena kitą, pavyzdžiui, žalia ir geltona, geltona ir oranžinė, raudona ir violetinė...

3.    Balta idilė. Visada madinga klasika – baltai puošta eglutė. Prie baltų dekoracijų ypač žaviai dera skaidraus stiklo žaisliukai. Neprašausi pro šalį baltą suderinus su sidabriniais, pilkais, šampano ar aukso spalvos niuansais.

4.    Aistros ugnis. Amžinai madingas antras Kalėdų klasikos variantas – raudonos ir žalios derinys, kur žaliai spalvai atstovauja pati eglutė, o raudonai – žaisliukai ir ornamentai.

5.    Kulinarinė eglutė. Jei nepuoši jos savo keptais meduoliais, gali išmėginti rusvus, kreminius, šokoladinius, kavos ir kitus „valgomus“ atspalvius. Idealu būtų tarp paprastų šių spalvų burbulų atrasti bent keletą saldėsius ar vaisius imituojančių žaisliukų.

6.    Tolimųjų Rytų vėjai. Jie į eglutę dvelkia orchidėjų žiedais, oranžiniais ir auksiniais tonais, gaivios žalumos ir dangaus žydrynės atspalviais.

7.    Saldus gyvenimas. Šią mados kryptį atstovauja retro stiliaus saldumynų motyvai (karamelinės lazdelės, į spalvingus popierėlius įsukti saldainiai ir pan.), art deco ir akivaizdus kičas. Tokio tipo eglutė labiausiai tinka prie modernaus interjero.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
duyt
2008-12-15 20:12:29
lolo visai nieki
bella
2008-12-08 08:50:32
maciau tokius lepesinus, papuostus serksnu-sniegu-cukrumi AlanDeko parduotuveje ;)
girlianda padaryta
grazuole vasara
2008-12-03 16:01:58
o tokiu ir as nemaciau