• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Fengšui namai su meilės prieskoniais  1 

Autorius: Bazilė
2009-09-25 09:27:00

Fengšui namai su meilės prieskoniais

Priartėjus Valentino dienai ūmai imu panikuoti. Labiau nei prieš Kalėdas ir Naujuosius metus. Jausminga muzika įsimylėjėliams per radijo stotis, "kičinės" širdutės parduotuvių vitrinose ir, tarsi visos šitos saldybės dar būtų negana, nuolat visur po akim besipainiojantys saldainiai – šokoladinės širdutės, amūrai, kupidonai ir į juos panašūs agresyviai nusiteikę gyviai su lanku ir strėlėm. Kažin, kodėl man atrodo, jog jie taikosi ne į mano širdį, o į kol kas dar puikią figūrą?

Ir visa tai – tik gėlytės, palyginus su populiariausių barų ir klubų reklama. Viename koncertuoja man beprotiškai patinkanti grupė, kitame žadamas puikus šou reginys, trečiame siūlomas ypatingas meniu (dėkui Dievu ir vyriausiajam virėjui – be šokolado!).

Tačiau pagalvojus, ką pasirinkti, norom nenorom puolu neviltin. Visa siūloma programa – tik įsimylėjėliams. Bet jei jau aš šią Valentino dieną turiu porą – kodėl, po galais, turėčiau trūnyti kažkokiam bare? Juk galima susirasti jaukesnę vietelę ir imtis įdomesnės veiklos. O jei per Valentino dieną aš vis dėlto lieku viena – ir vėl: kam gi man tas baras, kur, žinau, besidairant į burkuojančias poreles šventė virs tikrų tikriausiu depresijos triumfu?

Galvosūkis, kurio sprendimas vertas jei ne Nobelio taikos premijos, tai bent jau gero ir jaukaus vakaro, tokio, kurio nesigailėčiau.

Ir, žinote, ką? Šią Valentino dieną liksiu namuose. Su mylimuoju ar viena – ne taip jau svarbu. Na taip, žinoma, jis žadėjo ateiti. Bet kadangi kol kas mūsų santykiai kybo tarp žemės ir dangaus, tegul vakaro eiga lieka paslapty. Gal jis ateis, o gal ir ne. Bet mano namuose tą vakarą karaliaus meilė. Be šokoladų ir širdelių – užtai su tikrų tikriausiomis pretenzijomis į kuo geriausią energiją ir nuotaiką!

Taigi užmeskime moterišką žvilgsnį, kaip pritraukti tą mistinį jausmą – meilę – ir į savo kuklų būstą? Kadangi mūsų promočiutės neišplėtojo gilesnės meile dvelkiančių namų tradicijos, paieškokime meilės prieskonių Rytų išminties kloduose. Čia mums į pagalbą atskubės paslaptingasis ir inoringasis fengšui menas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kLIMANIJA
2010-04-20 22:37:35
kalimanija labai pyks hyetgergtfgdefggfdfetaxr4 zwasgvrfrxfgdfrgdsfgdffffffffffffffffffffffffffffffffffffffsvs