• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Fengšui: tuoktuvių ir meilės zonos

Autorius: Pagal užs.spaudą, Gerda Z.
2010-05-20 08:00:00

Fengšui: tuoktuvių ir meilės zonos
jupiterimages.com nuotr.

Ar žinojote, jog pietvakarinė namų dalis atsako už sutuoktuves bei meilę? Dažnai pasitaikantis atvejis, jog graži ir protinga mergina niekaip negali rasti savo vienintelės meilės, ištekėti bei sukurti šeimos. Tokiu atveju, fengšui specialistai pataria ypatingą dėmesį atkreipti būtent į pietvakarinę buto dalį.


Apžvelkite savo butą ir skirkite dėmesį būtent šiai namų daliai. Galbūt joje sudėti visi seni, nereikalingi daiktai? Norint suaktyvinti teigiamą energiją, visa tai reikia nedelsiant pašalinti. Be gailesčio išmeskite senus daiktus ir tuos, kuriais Jūs nepasinaudojote daugiau nei metus. Jie tik trukdo reikalingai energijai patekti į Jūsų namus. Po namų tvarkymo, pietvakarinėje zonoje paskambinkite varpeliu.


Kaip aktyvinti tuoktuvių zoną?

Prieš pradedant aktyvinti kiekvieną zoną, taip pat ir tuoktuvių zoną, būtina idealiai sutvarkyti namus, tuomet Jūsų veiksmai bus efektyvesni. Sutuoktuvių ir meilės zonai būdinga klaida — nuotraukos, kuriose Jūs esate viena arba paveikslai su vieno žmogaus atvaizdu. Pietvakariniame sektoriuje būtina pakabinti tokią nuotrauką, kurioje Jūs esate kartu su mylimu žmogumi. Be to, nuotrauka turi būti spalvota. Taip pat svarbu: išsirinkite nuotrauką, kurioje Jūs abu atrodote nepriekaištingai gražiai bei esate laimingi. Tai sustiprins Jūsų santykius ir artimiausiu metu pastebėsite, jog ginčų bei konfliktų pastebimai sumažės.Jeigu pietvakariniame sektoriuje yra koridorius, tegu ant komodos guli dvi poros pirštinių (Jūsų ir vyro), du raktų ryšulėliai, du skėčiai arba Jūsų ir mylimojo mobilieji telefonai.


Jei neturite antros puselės

Jeigu Jūs dar nesuradote savo antrosios puselės, tai tokiu atveju šioje zonoje galima patalpinti bet kokią Jums patinkančią nuotrauką arba paveikslą su įsimylėjelių porele. Šis, sakytume, niekuo neįpareigojantis daiktas, pritrauks į sutuoktuvių zoną teigiamą energiją "CI" ir artimiausiu metu Jūs būtinai sutiksite savo meilę. Be nuotraukų ir paveikslų, pietvakarinėje namo ar atskiro kambario zonoje, patartina padėti bet kuriuos daiktus, vienaip ar kitaip, susijusius su romantiškais santykiais. Tačiau būtina svarbi sąlyga — tie daiktai būtinai turi būti poriniai. Pavyzdžiui: galima sutuoktuvių zonoje pastatyti nedidelį staliuką, o ant jo dvi žvakides su raudomis, baltomis ar rožinės spalvos žvakėmis; dvi statulėles (vyrišką ir moterišką), dvi gražias vazas su vaisias, saldainiais ar gėlėmis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus