• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Interjero spalvos 2011

Autorius: pagal Shelterpop.com
2011-02-02 15:36:00

Interjero dizaineriai atskleidžia, kaip galima žaisti madingiausiomis šių metų spalvomis interjere.Puiki naujiena! Tiek ant podiumo, tiek namų interjere visus ateinančius metus žada karaliauti SPALVOS. Šalin prigesintus, ramius tonus, šalin monochrominį nuobodulį. Tebus gyvenimas džiugus ir spalvingas!

Ciklamenų rausvumas ir povo plunksnų mėlis

Vaiski ir intensyvi ciklamenų rausvumo spalva pretenduoja šiais metais tapti interjero paletės dominante. Ji atspindi optimizmą ir džiaugsmą. Tai žaisminga spalva, kurią net įsivaizduojant sustiprėja laimės, gaivumo pojūtis.Interjero dizaineris John Loecke primena, kad ši spalva reprezentuoja Indiją, jos populiarumą šioje šalyje galima palyginti nebent su džinso audinio garbinimu Amerikoje. Be šios spalvos neapsieina nė vieni Indijos namai ar viešbučio kambarys.

O su kuo ši spalva derinama? Efektingas spalvų duetas sukuriamas pritaikius prie jos turkio mėlį ar tamsesnį mėlyną povo uodegos plunksnų atspalvį. Greta šios žalsvai mėlynos gamos ciklameno spalva atrodo dar išraiškingesnė. O kad namai netaptų panašūs į kičinį paveikslėlį, turėtum pasirūpinti ir solidžia atsvara šiam ryškumui – pavyzdžiui, įkomponuoti tamsiai pilką senovišką baldą.

Povo plunksnų mėlis ir pavasario žalia

Interjero dizainerė Elaine Griffin taip pat prisipažįsta šiuo metu daugiausia dirbanti su egzotiška mėlyna spalva. Ją mieliausiai derina su gaivia pavasariška žaluma.Pasak dizainerės, tai jausmingas derinys, žadinantis vaizduotę ir įkvėpimą. O jei dar prie šių spalvų pridėtum lašelį šiltų auksinių atspalvių – tavo interjeras taptų išbaigtas ir nepakartojamas.

Sulčių fiesta

Ryškios, gaivios, vaiskios spalvos ir vėl sugrįžta į namus. Be abejo, vyraujant tokiai tendencijai išsiversti be citrininės geltonos spalvos būtų sunku. Ji dera ir prie visų čia jau paminėtų spalvų – ciklameno, turkio, povo plunksnų mėlio, pavasario žalumos.Spalvų ekspertė Eileen Kathreen Boyd tikina, jog ši spalva įneša į namus šilumos ir šviesos, tarsi saulės spindulys. Ji veikia stimuliuojančiai. Puikus derinys – citrininė geltona ir nuosaikiai pilka, Tai suteikia interjerui modernių štrichų.

Geltona, turkio, oranžinė – visa tai spalvos, siejamos su saule, gėlėmis, tropikais.  Jas galima drąsiai derinti vieną su kita, interjeras nuo to atrodys tik žaismingiau.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus