• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jaukios smulkmenos namams  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2014-02-13 18:00:00

Ruduo - metas, kai norisi šilumos ir jaukumo. Nors sausi ir saulėti orai mus vis dar lepina, namuose kartais pritrūksta malonių smulkmenų ir detalių.
 
Kad mūsų namai visada būtų idealia vieta, kurioje galime atsikvėpti po dienos darbų bei atsipalaiduoti, turime skirti jiems dėmesio.
 
Šiandien pasiūlysime jums visai paprastučius, bet praktiškus variantus, kurie praskaidrins net ir niūriausią dieną.
 
GĖLĖS. Vasarą - skintos pievoje, pavasarį - nuo alyvmedžio, o rudenį... Džiovintų lapų, kaštonų, kankorėžių ir moliūgų kompozicijos.
 
Ryškios rudeniškos spalvos - puikus pasirinkimas rudeniui.
 
 Puikus derinys: klevo lapai, cukruoti dekoratyviniai moliūgai, astrų žiedai ir prisirpę šermukšniai.
 
 
Puikus derinys: Džiovinti geltonų arba oranžinių rožių žiedai. Šios spalvos rudeniui tinkamiausios. Jos puikiai dera prie vienspalvių baltų indų arba balta spalva padengto šventinio stalo.
 
 
Puikus derinys: Įdaryta įvairiaspalvė paprika suteikia nepakartojamą jaukumą. Jums tereikia išskopti papriką, pašalinti visą jos turinį ir "įsodinti" medžių šakeles, rudenį žydinčių gėlių žiedus arba šermukšnių karoliukus. Derinys gyvuos tol, kol "nesusiraukšlės" paprika.
 
 
Puikus derinys: Įdarytas moliūgas. Tik ne vaisiais, ne žvakelėmis, o gyvomis gėlėmis! Moliūgas tikrai gali tapti puikiu vazonu gėlėms, kurias mėgstate labiausiai! Nuostabi, išbandyta idėja, atrodanti originaliau už šimtus prabangiausių vazonų.
 
 
Puikus derinys: Dažyti kukurūzai. Kukurūzų burbuoles sveika ne tik valgyti, bet ir... jomis drąsiai galite papuošti savo namus! Jums tereikia jas nevirtas nudažyti jūsų mėgstamomis spalvomis ir papuošti tas namų vietas, kuriose trūksta jaukumo. Tai gali būti ir balkonas, ir valgomojo stalas, ir svetainėje esančios lentynėlės!
 
 
Puikus derinys: Įdarytas gaublys. Ruduo — žavus metų laikas. Vis norisi ko nors šiltesnio, jaukesnio. Puikiai tinka paimti vazą (jei turite seną gaublį ar pan.) įdarykite jį kankorėžiais, auksiniais medžių lapais, rožių žiedais, dekoratyviniais arba tikrais moliūgėliais. Ne tik žavi namų puošmena, bet ir puiki dovana rudens proga artimiesiems!
 
 
Jaukumą suteikia servetėlės, kankorėžiai, degančios žvakės, sieninės lempos šviesa, pagalvėlės, tekstilė, pledas, rudeniškų spalvų užvalkalai, žydinčios gėlės.
 
 
Dar daugiau šiltų, malonių, jaukių, kūrybingų, mielų ir širdį pamaloninančių smulkmenų idėjų namams rasite atsivertę tik Jums sukurtą nuotraukų galeriją.
 
 
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vilija
2011-11-05 07:41:53
labai grazu,jauku...