• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jaukūs namai: kaip prisijaukinti?

Autorius: pagal Happywoman
2012-04-17 16:09:00

Jaukūs namai: kaip prisijaukinti?
Freedigitalphotos nuotr.
Kad namai būtų jaukūs, norime visi. Klysta manantieji, kad namų jaukumui daugiausia reikšmės turi gyvenamojo ploto dydis, prabangūs baldai ar moderniausias remontas. Patikėk, jaukumo paslaptis – visai ne ten. Paprasčiausiai yra keletas sąlygų, kurių reikėtų laikytis tvarkant ir organizuojant savo aplinką. Kaip tik tada tavo svečiai su nuostaba aiktelės: „Ak, kaip pas tave jauku!“

Jaukumo prisijaukinimo instrukcija

1 žingsnis: Tekstilė. Neabejotinai namų audiniai itin reikšmingi kuriant jaukumą. Negerai jei tavo namuose – „plikas“ langas. Tiesa, ir žaliuzės nepadės pasiekti norimo efekto. Kad ir kaip tau jos būtų patogu, vis dėlto tai – biuro atributas. Taigi parūpink savo langui dailias užuolaidas. Atkreipk dėmesį į staltiesę. Jei tavo namuose yra pietų stalas, būtinai apdenk jį staltiese. Miegamojo lovą užtiesk dailia lovatiese. Vaikų kambaryje gali pakabinti baldakimą.

2 žingsnis: Neperkrauk kambarių baldais. Tavo namai – tai ne sandėlis ir ne parduotuvė. Pirk tik tai, kas labai reikalinga, ir jokių pašalinių daiktų! Nuodugniai apgalvok, kaip sustatyti baldus. Jei reikia – pamėgink keletą kartų perstumti juos iš vienos vietos į kitą, pažiūrėk, kuris variantas tau atrodo priimtiniausias ir patogiausias.

3 žingsnis: Spalvų gama. Namai, švytintys visomis vaivorykštės spalvomis, jaukūs nebus. Nebent tai – vaikų kambarys. Nors ir ten idealiu atveju spalvų gama neturėtų būti rėksminga. Tačiau nereikia pulti ir į kitą kraštutinumą: nuobodus vienspalvis interjeras taip pat nedžiugins akių. Pasirūpink, kad tavo namuose netrūktų ryškių, žvilgsnį traukiančių detalių, tačiau rinkis tik tokias, kurios nesuardo bendros interjero nuotaikos.

4 žingsnis: Gėlės. Gėlės namuose – labai svarbu. Vazonėliai ant palangės, ant grindų stovinčios vazos, kašpo su vijokliniais augalais – visa tai suteikia namams gaivumo ir gyvybės. Net jei tau ir nepatinka rūpintis kambariniais augalais, įsigyk natūraliai atrodančių dirbtinių gėlių. Tik nepamiršk, kad jos linkusios kaupti dulkes, todėl reguliariai jas valyk.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus