• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip panaudoti torto padėklą? (foto)

Autorius: Laura M.
2009-08-31 01:04:00

Padėklas tortui – reikalingas daiktas. Bet namuose jo vieno – per akis. O ką daryti, jei tau padovanojo net du ar tris šiuos prabangius indus? Nukišti į toliausią sandėliuko kampą? Be abejo, šis variantas visada suveikia norint pašalinti iš akių ir iš buities tai, ko tau nelabai reikia. Tačiau galima rasti ir išmintingesnį sprendimą!

Tik truputėlį pafantazuok, kuriame kambaryje tavo turimas nereikalingas torto padėklas tiktų labiausiai. Ir tikrai rasi, kaip jį panaudoti:

Prieškambaris. Pastačiusi jį ant lentynos ar komodos visada turėsi patikimą vietą raktams, piniginei bei mobiliajam telefonui pasidėti – pakylėti aukščiau jie nedings iš akių, nepasimes tarp kitų daiktų.Darbo stalas. Kambarinė gėlė ant darbo stalo puošia tavo aplinką. Tačiau ne visada patogu kad jos vazonėlis užima daugokai vietos, be to baisu, kad netyčia persistengus laistant augalą vanduo iš vazono lėkštelės išsilies ant stalo ir galbūt sugadins svarbius dokumentus. Tuo tarpu pastačius gėlę ant torto padėkliuko jausiesi gerokai saugiau, o ir vietos ant stalo liks daugiau – po padėklu visada gali pakišti kokią knygą, darbo kalendorių ar rašiklį.Vonia. Gera šeimininkė, laukdama svečių, būtinai pasirūpins, kad vonioje būtų pluoštelis nedidelių rankšluostėlių. Tik kur juos visus sukabinti? Puiki alternatyva sukabintų rankšluosčių paradui – spalvotų rankšluostėlių puokštė ant torto padėklo. Ji ir vonią papuoš, ir svečiams neteks spręsti rebuso, į ką nusišluostyti rankas.Miegamasis. Vieniša žvakė romantiškam vakarui? Pernelyg nyku. Kur kas geriau kai jaukią prieblandą sukuria pulkelis įvairaus dydžio žvakių ir žvakučių. Sustatyk jas ant torto padėklo – ir romantiška kompozicija papuoš ir jūsų vakarienės stalą, ir miegamąjį. Juk taip sustatytas žvakes visai lengva pernešti iš vienos vietos į kitą!Buduaras. Arba tualetinis staliukas – priklausomai nuo to, kur tu pasineri į savo gražinimosi ritualus. Taip taip, torto padėklas ir ten – reikalingas daiktas. Juk ant jo sudėti papuošalai atrodo išties įspūdingai, be to, visi kaip ant delno, taigi lengvai rasi tai, kas labiausiai dera prie tavo garderobo.Valgomasis. Kas pasakė, kad vienintelis desertas, dedamas ant šio padėklo – tortas? Vaisiai ant jo atrodo ne ką mažiau viliojantys. Taigi eksperimentuok ir kurk savus natiurmortus, papuošiančius tavo pietų ar popiečio arbatėlės stalą.Svetainė. Puokštė ant stalo – būtinas jaukios svetainės atributas. O puokštės būna ne tik vazose. Gėlės ant torto padėklo – originalu ir nepaprastai žavu!Virtuvė. Kiekvienoje virtuvėje yra lentyna, kur sukraunami daiktai, turintys būti nuolat po ranka. Deja, kaip tik į šią lentyną nuolat įsisuka chaoso viesulas, daiktai čia virsta, kliūva vieni už kitų, pradingsta ir vėl atsiranda. Tokios suirutės išvengsi jei padėsi jiems tvarkingai susidėlioti tiek horizontalioje, tiek vertikalioje plokštumoje. O pastarąją įsisavinti padės... tas pats torto padėklas: sustatyk ant jo dažniausiai naudojamus prieskonius, dubenėlius ar kitus indelius – ir maloniai nustebsi, kaip lentynėlėje padaugėjo erdvės.Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus