• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

La Belle kolekcija: šiuolaikiška tradicijų interpretacija  1 

2009-04-17 00:00:00

La Belle kolekcija: šiuolaikiška tradicijų  interpretacija
Villeroy & Boch info.

Tarp kovo mėnesį Frankfurte vykusioje parodoje ISH pristatytų naujausių vonios kambario tendencijų išsiskyrė Villeroy & Boch moderniai interpretuojamas romantinis stilius. Pristatyta kolekcija La Belle yra reveransas didžiajai epochai ir nesenstančioms vertybėms: individualizmui, aistrai ir jausmams. Šis modernizmo ir romantizmo derinys atspindi 260 metų kompanijos tradicijas, dizaino kompetenciją, kokybę ir stilių.

Romantizmas – meno epocha, pabrėžusi didžius jausmus, pilna liepsnojančios aistros. Ją atspindi žmogus, leidžiantis sielai pajusti ir išgyventi tai, kas pasakiška, antgamtiška, magiška. Gamta su neįžengiamais miškais, paslaptingos pilys ir jų griuvėsiai suteikia fantazijai sparnus ir pažadina prarasto pasaulio ilgesį – tai, ką vis dažniau jaučiame ir šiais neaiškumo laikais.


Prabangi kolekcija La Belle: romantinis vonios dizaino avangardas


La Belle atspindi modernios praėjusių epochų interpretacijos tendenciją. Jos linijose įkomponuojami ir šiuolaikiškai interpretuojami romantinio stiliaus elementai (vingiuotos linijos ir gėlių ornamentai) sukuriant jausmingą, tačiau minimalistišką ir modernų dizainą.


Kolekciją sudaro keletas praustuvų variantų, unitazas, bide, vonia ir dekoruoti bei vienspalviai baldai. Santechnikos gaminiai yra grakščių formų, atrodo lengvi ir elegantiški. Praustuvai atspindi skirtingą nuotaiką: tiesių linijų plokščias praustuvas suteikia erdvei modernumo, tuo tarpu ant stalviršio montuojamas praustuvas suardo tiesias kolekcijos linijas ir kuria žaismingą kontrastą. La Belle Duo vonia, atkartojanti keramikos formas, gaminama iš unikalios medžiagos Quaryl®, gali būti laisvai stovinti bei įmontuojama, su Villeroy & Boch masažine sistema.


Prabangūs baldai gaminami blizgių baltos bei framboise spalvų. Elegantišką staliuką primenantis praustuvo stovas su kojomis kuria moteriškumo nuojautą, o grakščios spintelės išryškina moderniąją kolekcijos pusę. Baldai ir veidrodis gali būti papuošti augaliniais La Rose dekoro motyvais, o aksomu iškloti stalčiai ir dekoruotos stiklinės lentynėlės suteikia jiems ypatingos prabangos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2009-04-22 16:53:36
Labai grazu ;]