• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Miegamojo dekoravimo idėjos (foto)  4 

Autorius: Eli.lt
2015-08-30 15:34:00

Miegamasis yra ta vieta, kurioje ilsimės, būtent šį kambarį pamatome vos atmerkę akis, tad jis svarbus tiek naktiniam jėgų atgavimui, tiek ir darbingam nusiteikimui likusiai dienai. Savaime suprantama, kad miegamojo jaukumas yra tiesiog būtinas - siūlome idėjas, kaip jį sukurti.

Ryškios spalvos apklotas, priderintas prie kitų detalių (pavyzdžiui, kilimo, pagalvėlių), puikiai pagyvina neutralių spalvų kambarį. Smagu, kad šias smulkmenas lengva pakeisti ir suteikti kambariui kitokią nuotaiką.


Norisi pakeisti pagalvėles, tačiau neturite pinigų naujoms, o patys užvalkalų pasiūti nesugebate? Nebėda! Pažvelkite į fotoinstrukciją ir naują užvalkalą suriškite. Reikės tik didesnio medžiagos gabalo.


Šeimos ir bičiulių nuotraukos, jūsų mieli prisiminimai sukabinti į širdelę suteikia šilumos. Juodai baltos nuotraukos neerzina ir tinka įvairiems interjerams.


Labai storais siūlais megztas apklotas tiesiog spinduliuoja jaukumu...


Skiautinių apklotai daugeliui primeną kaimą ir močiutes, tačiau pasirinkus moderniais raštais margintus audinius galima išgauti labai šiuolaikišką ir originalų stilių.


Lempelėmis puoštas lovos galvūgalis ne tik švelniai, neerzinančiai apšviečia visą kambarį, bet ir įneša šiek tiek hipiškos dvasios.
 

Tamsiomis arba grubiomis lentomis apkaltas galvūgalis suteikia kambariui šiek tiek vyriškumo, griežtumo.


Ant fotodrobės atspausti mėgstamos dainos žodžiai, vestuvių įžadai ar patinkančio eilėraščio posmas atspindi kambario šeimininką ar šeimininkų porą.




Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Giedre
2015-09-03 13:48:14
Beje, nutraukus Priligy vartojima organizmas labai greitai apsivalo, nes sudety nera tokiu kenksmingu, kauptis linkusiu medziagu, kuriu netruksta ivairuose platintoju giriamuose papilduose.
Giedre
2015-09-03 13:47:56
Priligy ne tik veiksmingas, bet ir saugus vaistas, ką patikrino ir įrodė daugybė tyrimų. Visiskai legalus, vaistinese parduodamas vaistinis preparatas. Galima apie ji rasti nemazai informacijos kad ir cia: www .goo. gl/qy5bn0
Giedre
2015-09-03 13:47:37
Patogu vartoti, nes nereikia gerti kasdien ir dar tuo paciu metu. Nera jokio reikalo palaikyti pastovia vaisto koncentracija. Gerti reikia tik pries mylintis, likus 1-3val.