• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Papuoškite namus kriauklelėmis (foto)  4 

Autorius: Parengė Raimonda Mačiulytė
2010-01-08 12:15:00

Papuoškite namus kriauklelėmis (foto)
wday.ru nuotr.

Pripažinkime, daugelis iš mūsų, atostogaudamos prie jūros, mėgstame prisirinkti pačių įvairiausių kriauklelių. Kas keliauja po svečias šalis, tų kriauklelių gali prisirinkti pačių įvairiausių formų, spalvų ir iš jų pasigaminti puikių interjero puošmenų. Reikia tik nebijoti atverti vartus savo fantazijai, o padėti galime ir mes, šiame straipsnyje pateikdami Jums puikių idėjų.

1. Vainikas. Tikriausiai Jūsų Kalėdinis vainikėlis jau nukabintas laukia kitų Kalėdų, o jus užplūsta niūroka nuotaika. O ar nepamąstėte apie tai, kad Kalėdinį vainiką galėtumėte pakeisti kitu, kuris Jums primintų vasarą ir pakeltų nuotaiką. Tokį vainikėlį galima pasigaminti iš įvairių kriauklelių, kuris puikiai papuoš ir Jūsų namus.
 

2. Paveikslas. Jeigu Jūs turite sukaupusios pačių įvairiausių kriauklelių kolekciją, tai ją kuo puikiausiai pademonstruoti galite dideliame paveiksle. Jo rėmą padalinkite į kiek galima daugiau langelių ir kiekviename iš jų suklijuokite skirtingas kriaukleles.
 

3. Papuoškite padėklą. Jeigu Jūsų laukia romantiška vakarienė, jai nuotaiką sukurti padėti gali žvakių ir kriauklių kompozicija. Į ją puikiai įsilies ir jūros žvaigždė. Tai puikus stalo papuošimo elementas, kuris ne tik skleidžia malonią ir jaukią šilumą, bet ir primena vasarą bei jūra.
 

4. Žvakidė. Jūsų permatoma vaza gali tapti puikia žvakide, jeigu jos dugną padengsite smėliuku ir papuošite jūros dovanomis. Liko tik įstatyti ir uždegti žvakę.
 
 
Taurės taip pat gali tapti puikiomis žvakidėmis, tik vietoje alkoholio įpilkite smėlio!
 
 
5. Jūros dugnas. Į permatomą vazą pridėkite pačių įvairiausių jūros akmenėlių, kriauklyčių ir viską užpilkite vandeniu. Galite įsodinti ir keletą bambuko ūglių.
 

6. Papuošimas. Jūs galite suverti kriaukleles ant virvelių ir pasigaminti tam tikrą dekoratyvinę uždangą. Ja galima papuošti langus, sienas ar panaudoti kaip kambarius atskiriantį elementą.
 

7. Serviravimui. Iš kriauklelių galite pasigaminti gražius servetėlių žiedus. Tai puiki idėja, jei ruošiate svečius pavaišinti žuvimi.
 

8. Rėmas veidrodžiui. Kriauklelėmis galima puošti ne tik nuotraukų rėmelius, vazas, bet ir veidrodžius savo namuose.
 
 
Nuotr: wday.ru
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
eva
2010-01-20 09:10:51
as irgi megstu praktiskuma, del to sutinku su FA: dulkes tikrai butu sunku valyti...
Fa
2010-01-08 22:17:40
Bet kaip sudėtinga nuo tų kriauklyčių dulkes nuvalyti būtų... Pirmą dieną viskas atrodytų gerai, bet vėliau...
...
2010-01-08 18:00:36
kai kur fainai, bet kai kur tai jau nuvalkiotos mintys..