• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šaldytuvas - interjero dalis

2008-10-11 00:00:00

Šaldytuvas - interjero dalis
ukhomeideas.co.uk

Virtuvės stiliaus pasirinkimas – individualus dalykas. Rekomenduoti ką nors šiuo atveju yra sunku. Jums patiems teks gerai apgalvoti ir įsiklausyti į save, nes pasirinktame interjere namų šeimininkei teks praleisti didelę laiko dalį, ir nuo jo dalinai priklausys jos nuotaika bei pagamintų patiekalų skonis ir išvaizda.

Atrodytų, ką čia samprotauti, nes šaldytuvai, pagrindinai, panašūs vienas į kitą ir pasirinkimas priklauso labiau nuo jo funkcinių nei estetinių savybių.
Išorinis šaldytuvų dizainas gali būti įvairus. Šiuolaikiniai gamintojai varžosi tarpusavyje gaminant maksimaliai patogias rankenas šaldytuvų bei šaldymo kamerų durims, "apvalina" kampus ir pritaiko šaldytuvams ratukus.

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių perka įmontuojamą buitinę techniką, kuri taupo erdvę, ir, tikriausiai, firma, kuri užsiims Jūsų virtuvės įrengimu, norės pakeisti Jūsų mėgstamo šaldytuvo išvaizdą, pritaikant jį bendram patalpos stiliui.


Šaldytuvas gali būti paslėptas už virtuvinės įrangos durelių ir net smalsiausias svečio veidas nepastebės jo tarp daugelio spintelių. Jei Jūsų šaldytuvas nelabai aukštas, būtų tikslinga rasti jam pakylą, tuo labiau, kad ją galima panaudoti keptuvėms ir puodams sudėti.
Įdomių sprendimų galima rasti renkantis šaldytuvo spalvą, nes daugelis šaldytuvų gamintojų siūlo įvairių spalvų modelius – nuo populiariausio balto, per visą atspalvių spektrą iki tamsiai mėlyno ir juodo.

Renkantis šaldytuvą, reikia atsiminti ir savo charakterį. Specialistai išsiaiškino, kad įvairių temperamentų žmonėms yra būdingas prisirišimas prie įvairių spalvų bei atspalvių. Tokiu būdu melancholikai geriausiai jaučiasi mėlynos spalvos interjere, kuris atpalaiduoja ir veikia raminančiai. Linksmiems ir atviriems žmonėms optimaliai tinka geltona spalva. Flegmatikus džiaugsmu ir ramybe užkrečia stabili žalia spalva. Jei esate cholerikas, Jūsų spalva – raudona. Ji stimuliuos kūrybinį aktyvumą ir sukurs gerą nuotaiką. Taigi, rinkitės dėmesingai, galbūt eilinė geniali idėja šaus Jums į galvą kaip tik pusryčiaujant, kai prieš akis stovės "giminingos" spalvos šaldytuvas.

Taip pat yra tvirtinama, kad supančios spalvos pasąmonėje įtakoja apetitą. Geltona, raudona ir rusva spalvos didina apetitą, o juoda, žalia ir pilka – atvirkščiai, jį mažina. Tačiau, tikriausiai, Jūsų svorį įtakos ne šaldytuvo spalva, bet jo dydis ir turinys.

Šaldytuvo apdailą galima parinkti, priklausomai nuo virtuvės stiliaus. Jei Jums patinka "kantri" stilius, turėkite omeny, kad yra medžiu apdailintos ir netgi išmargintos šaldymo kameros. "Hi-tech" arba modernaus stiliaus virtuvėje gerai žiūrėsis sodrios spalvos šaldytuvas – mėlynas, tamsiai pilkas arba netgi raudonas. Šiems stiliams būdingas šiuolaikinių medžiagų, tokių kaip stiklas, metalas, plastikas, naudojimas.

Beje, kai kurie gamintojai siūlo ir "plieno tipo" šaldytuvus. Nereikia bijoti drąsių sprendimų. Atvirkščiai, tai gali suteikti Jūsų virtuvei individualumą, tačiau, jei išrinksite, pavyzdžiui, raudoną šaldytuvą, reikia pasiruošti, kad būtent jis taps Jūsų virtuvinės kompozicijos centru. Šiuo atveju, galbūt, gerai žiūrėsis tinkamai parinkti priedai, tokie kaip rankšluosčiai, servetėlės, indai, papuošalai. Beje, ryški šaldytuvo spalva gali būti priderinta prie šaltų darbo paviršių bei spintelių. Dabar madingos asimetrinės virtuvės. Nepamirškite apie tai, kad šaldymo kamera bei šaldiklis gali stovėti įvairiose vietose. Viskas priklausys nuo Jūsų pasirinkimo. Ir nepamirškite, jei virtuvės interjerą bei busimo šaldytuvo dizainą apgalvosite su šiluma bei meile, joje Jums visada bus malonu ir gera.

 


 

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus