• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stilingai, patogiai ir jaukiai

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-08-31 14:00:00

Šiandien paskutinioji vasaros diena. Rytoj prasidės rudenėlis. Sinoptikai mus tikina, jog artimiausiu metu vis dar galėsime džaugtis saulės spinduliais bei Bobų Vasara. Kadangi mūsų visų laukia geri orai, galėsite leisti sau keletui dienų paėgti nuo darbų ir pailsėti sodyboje. Atsipalaiduokite nuo darbų, atsisėskite į pintą fotelį, įsipilkite šviežių vaisių sulčių ir mėgaukitės gražiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Kad Jūsų sodyba būtų jauki ir aplinkinių mėgiama, kad visuomet norėtumėte ten sugrįžti, privalote šiek tiek pasistengti kuriant jos grožį. Apie gražiausias gėlių kompozicijas mes jau Jums pasakojome, dabar aptarsime labiausiai tinkančius baldus sodyboms. Kad ir kaip gali pasirodyti banalu - labiausiai sodybai tinka pintų baldų komplektai. Šiais laikais jų modelių būna pačių įvairiausių. Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią: du foteliai ir staliukas? O gal pinta sofa ir staliukas ant ratukų? Dideli baldai ar maži? Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos bei poreikių.

Standartinės rudos spalvos pinti baldai. Tik nesakykite, kad ši spalva Jums jau gerokai pabodusi. Juk tai klasika, o klasika niekuomet nesensta. Jei priderinsite jaukius užklotėlius ar servetėles po puodeliais, patys nsutebsite, kaip kelios smulkmenėlės gali pakeisti aplinką.
 
 
Metalinė pilka puikiai tiks, jei derinsite žydras pagalvėles arba mėlynų atspalvių pledus. Ši spalva rudenį bus viena madingiausių, tad kodėl Jums netapus stilingiausios sodybos savininkais?
 
 
Didžiulis pintas stalas gausiai šeimai. Sukvieskite savo plačią giminę į savo sodybą, suvalgykite šviežiai keptos mėsytės ir mėgaukitės bendravimu su artimaisiais prie plataus, stilingo stalo.
 
 
Aplink apvalų stalą. Tai dar vienas modelis, kurį galite pritaikyti savo sodyboje. Apvalus stalas be aštrių kampų puikiai tiks, jei šalia yra mažų vaikučių, taip išvengsite nereikalingų traumų bei susižalojimų.
 
 
Kušetė sodyboje suteiks stilingumo. Patartina rinktis nestandartines formas, kuriomis Jums pavyks atskleisti savo suvokimą apie madą bei dizaino subtilybes.
 
 
Ramaus miego. O taip, tokiose lovelėse, tarsi iš pasakos, išsimiegosite ir pailsėsite po dienos darbų, puikiai. O ką jau kalbėt apie grožio miegą tokiose lovose. Romantika...
 
  
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus