• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vasarą į kambarius atkeliauja jūrinis stilius  2 

2008-07-14 00:00:00

Vasarą į kambarius atkeliauja jūrinis stilius
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, Newansy.ru nuotr.

Kaip ir rūbuose, taip ir interjero dekoravime vyrauja sava mada ir tendencijos. Kadangi savo būsto apstatymo negalime taip dažnai keisti kaip garderobo, dažniausiai renkamės neutralų klasikinį interjero stilių. Tačiau juk norisi kažko naujo, originalaus, džiuginančio akį. Jei nenorite ir negalite sau leisti dažnai daryti kišenes ištuštinančio remonto ar pirkti naujus baldus, pakanka pakeisti keletą detalių ir jūsų interjeras sutviskės naujomis spalvomis. Pavyzdžiui, visai nesudėtinga suteikti kambariui ar namams jūros ošimo ir gaivos, susikuriant interjerą, kuriame dominuoja jūrinė simbolika. Tai primins jums vasarą, atostogas, nuramins ir atgaivins.

Jūrinis stilius visada aktualus, paprastas, romantiškas ir gaivus. Be to, jo pagrindą sudaro neutralūs tonai, kurių ir taip turbūt esama jūsų namuose – balta, smėlio spalva, ir, žinoma, mėlyna. Svarbu, kad toks pat mėlynos spalvos atspalvis vyrautų visose interjero detalėse. Jei mėlyna spalva jums atrodo pernelyg įkyri ir ryški, rinkitės žydrą.

Ką daryti, jei jūsų minkštųjų baldų apmušalai nedera bendrame jūrinio stiliaus fone? Pakanka užtiesti ant sofos ir fotelių baltus ar mėlynus užtiesalus bei papuošti įvairiomis pagalvėlėmis su jūriniais motyvais. Senus būsto baldus kuo puikiausiai paįvairinsite ir atnaujinsite paprasčiausiai perdažę juos balta arba melsva spalva. Jų paviršių galite išdekoruoti įvairiomis aplikacijomis su jūrine simbolika arba apklijuoti kriauklelėmis ar tiesiog perlamutrinėmis sagomis.

Dekoruojant langus jūriniu stiliumi jums suteikta visiška laisvė – galite pakabinti tamsiai mėlynas užuolaidas, palanges papuošti laiveliais, sukurti žvejo tinklo dekoraciją iš tiulio ir ant jo pritvirtinti „laimikį“ su visomis jūros gėrybėmis (žuvytėmis, kriauklėmis, jūros žvaigždėmis ir t.t.), galite pakabinti baltas linines užuolaidas, primenančias laivo bures, taip pat visai tiks ir bambukinės žaliuzės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ji
2008-07-15 08:21:13
jurinis stilius labai liux, bet cia nuotruakos kazkokios negrazios parinktos.
 
2008-07-14 23:21:45
Man tai kazkaip nelabai tos kriaukles...