• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vonios kambario interjeras. Patarimai

Autorius: Eli.lt
2009-06-20 08:00:00

Vonios kambario interjeras. Patarimai
Jupiterimages nuotr.
Vonios kambarys būtinu kiekvieno buto elementu tapo ne taip seniai – vos prieš 100 metų. Bet ar galime šiandien įsivaizduoti namus be jo? Vonios kambarys – tai namų kampelis, kuriame galima atsipalaiduoti kaip SPA kurorte, o ne paprasčiausia vieta, kurioje atliekame higienos procedūras. Todėl būtina pasirūpinti, kad vonios kambario interjeras laiką, kurį ten praleidžiate, padarytų dar malonesnį.


Vykęs vonios kambario interjeras turi būti patogus, praktiškas ir, žinoma, turi džiuginti akį. Todėl būtina įvertinti pačio vonios kambario dydį, taip pat nepamiršti savo piniginės storio.


Amžina klasika arba drąsus modernas


Pirma, ką turite padaryti, – tai išsirinkti spalvą. Vertėtų pasikliauti savo skoniu, nors būtina atsižvelgti ir į kai kuriuos reikalavimus. Pageidautina, kad vonios kambario spalva derėtų su viso buto spalvine gama. Specialistai rekomenduoja naudoti pastelines spalvas: smėlio, mėlyną, rožinę.


Tokiu atveju ir visas vonios interjeras paklus niekada nesenstančios klasikos taisyklėms. Švelnios linijos, grakščios detalės, paauksuoti akcentai – visa tai padės sukurti iš tiesų bajorišką atmosferą.


Bet jeigu klasika jums atrodo banali, vonios kambarį galite apipavidalinti moderno stiliumi. Tegul jis bus ryškus kaip Brazilijos karnavalas! Nebijokite improvizuoti, sienas išdažykite skirtingomis spalvomis, naudokite skirtingas medžiagas, pasiduokite eklektikai – derinkite nesuderinamą.


Kambario širdis – vonia


Dabar apie patį svarbiausią – apie vonią. Šios, neabejotinai svarbiausios detalės pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio. Šiuolaikinės santechnikos parduotuvės gali pasiūlyti praktiškai viską, ką tik galėtų sukurti žmogaus fantazija: vonia per visą patalpos ilgį, kampinė vonia, vonia su hidromasažu ir t.t. Spalva jus privers susimąstyti – galėsite rinktis nuo klasikinės baltos iki iššaukiančios ir avangardinės juodos. Tik nepamirškite, kad vonios spalva turi derėti su praustuvės spalva.
Jeigu vonios kambarys pakankamai didelis, nesujunkite dušo ir vonios. Atskirkite dvi nuostabias ir tuo pačiu naudingas procedūras: greitą nusiprausimą duše ir tingų poilsį vonioje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus