• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Virtuvės technika, kurios tau neprireiks  1 

Autorius: Eli.lt
2014-06-08 12:00:00

Virtuvės technika, kurios tau neprireiks
Dreamstime nuotr.
Naujos kartos virtuvės technikos mada ateina ir praeina, o prietaisai ilgam lieka dulkėti lentynose ir erzinti tave, primindami neracionalaus sprendimo akimirką. Kad neapsigautum ir vėl, pastudijuok pačių nereikalingiausių virtuvės prietaisų sąrašą.

Kiaušinių virimo aparatas

Virtas kiaušinis – maistingi pusryčiai, nesiginčysime. Bet štai bėda: daugybei žmonių niekaip nepavyksta išvirti norimo kietumo kiaušinio – tai jis perverda, tai išverda nepakankamai. Ar tikrai reikia lėkti į parduotuvę specialiai kiaušiniams virti sukurto aparato? Juk kas gali būti patogiau: sudedi kiaušinius į specialų krepšį, užpili rezervuarą vandeniu ir ramiai sau rengiesi kol pusryčiai patys verda.

Iš tikrųjų kiaušinių virimo procedūra ne tokia paprasta, kaip teigia reklamų kūrėjai. Kiaušiniai šiame aparate verda ne vandenyje, o garuose, po stikliniu gaubtu. Tam, kad jie nuo slėgio nesprogtų, prieš juos dedant į kiaušinių viryklę reikia bukąjį kiaušinio galą pradurti specialia adatėle. Atspėk, kiek dienų teks gardžiuotis kiaušiniene ir omletu, kol išmoksi iš pirmo karto tai padaryti teisingai? O jei pradursi negerai, kiaušinis suskils ir išteplios visą aparatą, jį teks plauti.

O visa kita – kaip įprasta. Verdi kiaušinius tiek, kiek reikia. Galiausiai išimi iš aparato, sutupdai į kokį nors indą ir ataušini šaltu vandeniu.

Taigi ar ne paprasčiau būtų puodas ir laikmatis?

Pjaustyklė

Prietaisas, kuris dailiomis plonomis riekelėmis supjaustys visus norimus produktus: sūrį, dešrą, mėsą. Akivaizdu, kad toks prietaisas tiesiog būtinas restorane ar parduotuvėje. Bet ar verta pirkti šį patogų, bet anaiptol ne kompaktišką agregatą į savo virtuvę? Kaip dažnai tau tenka pjaustyti dešrą pramoniniais kiekiais? Ar ne paprasčiau būtų peilis? O kad riekelės išeitų išties plonos – įsigyk kokybišką keramikinį peilį, ir jis slys tiek sūriu, tiek dešra kaip per sviestą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
loreta
2011-06-10 17:44:08
sutinku, kad virtuves technika genda ir tada ji ismetama. pas mane bute buvo tokiu, bet vis tikejaus kad kas nors sutaisys, bet kai pamaciau varle.lt tokiu daiktu kainas, tai nedvejodama pirkau ir senus ismeciau