• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vokiškų virtuvių studijos svečiams gamino A.Pogrebnojus
Autorius: Domus galerija
2010-12-08 15:01:00

Praėjusią savaitę „Domus galerijoje“ atidarytoje vokiškų virtuvių studijoje INHAUS pakvipo ėrienos kepsniu ir troškiniu su daržovėmis. Šiuos patiekalus atidarymo proga pagamino ir svečius vaišino ne įprastas virtuvės profesionalas, o kulinariją aktyviai praktikuojantis dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, prieš kelerius metus išleidęs knygą „Virtuvės Kauko receptai“.


Dizaineris džiaugėsi, kad  orkaitėje su garų funkcija iškeptas kepsnys liko labai sultingas, o receptinė orkaitė troškinio virimo temperatūra ir trukme pasirūpino pati, tik nustačius reikiamą receptą.


Taip architektams ir kitiems renginio dalyviams studijos šeimininkai pristatė antro pagal dydį Vokietijoje baldų gamintojo „Nolte“ virtuvės baldus bei „AEG-Electrolux“ ir „Electrolux“ buitinę techniką, kuria taip pat bus prekiaujama naujame  INHAUS salone. 


„Kadangi turime visą reikalingą įrangą, kulinarinius renginius savo svečiams planuojame organizuoti ir ateityje – juk baldus ir techniką geriau ne pamatyti, o išbandyti“, - sako INHAUS salono vadovė Stela Lapienė. 


„Domus galerijoje“ įsikūrusioje virtuvės studijoje pristatomi septyni virtuvės baldų komplektai, kurie atskleidžia „Nolte“ asortimento platumą, planavimo įvairiapusiškumą, medžiagų įvairovę. 


Jau trečiosios Nolte šeimos kartos valdoma kompanija nuolat investuoja į gamybos technologijas siekdama, kad produktas atitiktų šiandienos poreikius, tarnautų ilgai, būtų funkcionalus ir ergonomiškas. Šis vokiškas prekių ženklas yra pelnęs nepriekaištingą reputaciją ne tik savo šalies rinkoje, bet ir daugiau kaip 40 pasaulio valstybių, į kurias eksportuojama kompanijos produkcija.


Per dieną apie 800 virtuvių pagaminanti gamykla šiemet gavo naują FSC ekologijos sertifikatą, patvirtinantį, kad mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda.


Be minėtų prietaisų, INHAUS lankytojai ras ir „Electrolux“ „Inspiro“ bei kombinuotą garinę orkaitę, indukcinę „AEG-Electrolux“ kaitlentę su TFT ekranu,  taip pat  skirtą rytietiškai wok keptuvei, imontuojamą „Electrolux“ televizorių, „AEG-Electrolux“ side-by-side tipo šaldytuvą bei naujausios „AEG-Electrolux“ serijos laisvai pastatomą indaplovę „Pro Clean“.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus