Alanas atsivėrė
2009-01-23 00:00:00

Atrodytų, apie mūsų žvaigždes žinome viską. Bet juk yra faktų, kuriuos žino tik jų artimieji. Nors pasitaiko atvirumo valandėlių, kai žymūs žmonės staiga viešai atskleidžia savo paslaptis. Ne išimtis - Alanas Chošnau, - rašo dienraštis "Vakaro žinios".

Dainininkas A.Chošnau neseniai pademonstravo pačiam ne itin būdingą atvirumą. Filmuodamasis laidai "Šeštadienio rytas" jis tarsi pamiršo operatorius ir kameras. Šnekučiuodamasis su kolegomis prie stalo, A.Chošnau prasitarė apie paslaptingą ligą, jį kamavusią praėjusiais metais.

Pasak dainininko, tai trukdė ir intensyvesnei muzikinei veiklai. Gal kaip tik ši liga paskatino Alaną rimčiau pažvelgti ir į savo santykius su gyvenimo drauge Aida Žiliūte?

Tačiau svarbiausia, kad liga, kaip teigia A.Chošnau, jau praeity, jaukus šeimos lizdas susuktas, liko tik susimąstyti apie vaikus. Beje, apie juos dainininkas tikrai galvoja, nes "Šeštadienio ryto" filmavimo metu ne kartą prasitarė, kad atžaloms skirs visą savo meilę, dėmesį ir kaip įmanydamas juos lepins.

 


Atspausdinta iš http://eli.mama.lt/naujiena/alanas-atsivere
2021-01-16 20:41:35