Bekhemų šeimyna augins kiaules
Autorius: respublika.lt
2009-11-06 08:00:00

Ką padovanoti multimilijonieriui superžvaigždei, kuri turi viską, ko tik užsigeidžia? Nesugalvojat atsakymo? O štai Viktorija Bekhem (Victoria Beckham) rado linksmą sprendimą.

Garsenybė nepagailėjo pusantro tūkstančio svarų už dvi dekoratyvines kiaulytes ir jas padovanojo savo vyrui Deividui Bekhemui (David Beckham) kaip ankstyvą Kalėdų dovaną.

Šaltinis pasakoja: "Viktorija gyvūnėlius tiesiog įsimylėjo ir suprato radusi puikiausią dovaną. Deividas kiauliukus žada pavadinti Pinkiu ir Perkiu.

Dekoratyviniai paršeliai yra neįtikėtinai švarūs ir lengvai dresuojami, todėl idealiai tinka laikyti namie. Jie draugiški padarėliai, mėgsta žaisti ir dūkti. Nenustebčiau, jei Viktorija ir Deividas vakarus leis prie televizoriaus, pasisodinę ant kelių naujuosius augintinius."

Bekhemų šeimyna nebus vienintelės garsenybės, kurios kiaulaites augina kaip naminius gyvūnus. Neseniai viešbučių paveldėtoja Peris Hilton (Paris Hilton) isigijo suaugusią dekoratyvinę kiaulę, "Hario Poterio" žvaigždė Rupertas Grintas (Rupert Grint) augina du paršelius. Širdžių ėdikas Džordžas Klunis (George Clooney) su numylėtiniu paršeliu Maksu nesiskyrė net 18 metų ir jautėsi palūžęs po gyvūnėlio netekties.