„Būk mano meilė“ – tai 43 valandas trunkantis pasimatymas
Autorius: LNK
2011-10-27 15:59:00

LNK nuotr.
43 pasimatymai. 170 meilės ieškančių vyrų ir moterų. Jei sudėsime visas laidas, tai būtų beveik dvi paras trunkantis pasimatymų maratonas. Rezultatas: keliolika porų, vaikštančių į pasimatymus jau be kamerų ir viena pora, pirkusi sužadėtuvių žiedelį. Vyriausiam potencialiam jaunikiui – 70 metų.
„Projektui prasidėjus, būriau, ar jis bus sėkmingas, - pasakoja žinoma astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė. - Kortos rodė ne tik didelę sėkmę, bet ir labai palankią meilei atmosferą.“
Naujos LNK laidos „Būk mano meile“ kūrėjai įrodė savo pranašumą – praėjusią savaitę žiūrimumu aplenkė tuo pat metu rodomą pokalbių laidą „Ką manai?“ per TV3. „Būk mano meile“ žiūrovų dalis sudarė net 22.2 proc. Iš viso šiokiadieniais rodomą pasimatymų laidą kaskart pažiūri 309 tūkst. žiūrovų.
Ši pažinčių laida sulaužė ne vieną nusistovėjusį stereotipą, pavyzdžiui, kad televizijai įdomūs tik žinomi ar jauni žmonės. Be abejo, poros “Būk mano meile!” studijoje kartais ieško ir žvaigždės – čia dalyvavo šokėjas Andrius Butkus, auksiniu šefu vadinamas Ruslanas Bolgovas, dainininkė Baiba Skurstenė, LNK laidų vedėja Irūna Pūzaraitė ir jos sesuo Ineta, kultūrizmo čempionas Andrius, su „Naktinėmis personomis” išgarsėjęs Aras Vėberis, atlikėjas Mino, „Mis Lietuva“ Ieva Gervinskaitė ir kiti.
Vis dėlto dažniausiai savo tikrosios meilės laidoje ieško paprasti žmonės. Ir netiesa, kad tik jauniems norisi meilės – vyriausias “Būk mano meile!” dalyvis neseniai atšventė septyniasdešimt trečiąjį gimtadienį,  tačiau guvus senolis studijoje atsistojo ant galvos ir flirtavo su laidos vedėja, aktore, serialų žvaigžde Inga Norkute!
„Labai gerai įsiminiau kelis dalyvius – jauną reklamos vadybininką Aivarą, kurį pamačiusi nuotaka prisipažino, kad pirmą kartą gyvenime neteko amo iš susižavėjimo. Studijoje tąkart tvyrojo itin teigiama nuotaika. Labai įdomu buvo bendrauti su vyru, kuris užsidirba megzdamas kojines ir norėjo, kad būsima nuotaka dar ir varove medžioklėje pabūtų!” - šypsosi charizmatiškas porų konsultantas, laidos vedėjas Vytenis Pauliukaitis.
„Man taip smagu žinoti, kad keliolika porų romantiškai susitikinėja iki šiol, o vieni įsimylėjėliai net planuoja vestuves – jau pirko ir sužadėtuvių žiedą!” - laidos sėkme džiaugiasi Inga Norkutė ir sako, kad po trijų pasimatymų studijoje romantiška nuotaika apima ne tik „Būk mano meile!” dalyvius, bet ir vedėjus.

„Būk mano meile“ – šiokiadieniais 17.40 val. per LNK.