Dizaineris apmovė Sarą Jessica Parker  1 
Autorius: Eli.lt
2008-06-04 00:00:00

Suknelė iš antrų rankų – nieko baisaus, jei žinai, kad šį rūbą kažkas vilkėjo. Tačiau jau ne vieno žmogaus vilkėta suknelė, kurią apsukrus dizaineris įbruka tarsi nujutėlaitę – tai jau visai nelinksmas akibrokštas.

 

Ir būtent tokią kiaulę visai neseniai   aktorei Sarai Jessicai Parker pakišo „Nina Richi“ mados namų dizaineris Olivier Theyskens.

 

Įspūdinga sidabro spalvos vakarinė suknelė, kurią ji vilkėjo per “Sekso ir miesto” premjerą Niujorke, turėjo būti nauja, stilinga ir kerinti – juk akotrė reprezentavo savo suvaidintą dėl mados pamišusią heroję Kerę Bredšou. Tačiau dizaineris “pamiršo” užsiminti, kad šį apdarą pernai jau buvo paskolinęs skandalingai pagarsėjusiai aktorei Lindsay Lohan fotosesijoms, o visai neseniai, šių metų gegužę, vienoje iš apdovanojimų ceremonijų ją vilkėjo Lauren Santo Domingo, kuri nuotraukoje stovi greta paties dizainerio Olivier Theyskens.


Sarah žiniasklaidai pakomentavo, kad toks dizainerio poelgis – neetiškas ir nuviliantis. Kažin, ar kuri žvaigždė dar beišdrįs pasikliauti šio talentingo jaunuolio skoniu ir rengtis jo pasiūlytą rūbą?