Dvi serialų žvaigždės didžiosioms filmų premjeroms ruošiasi šėldamos karaoke klubo scenoje
Autorius: ACME Film
2011-06-28 11:14:00

ACME Film arch. nuotr.

Juos gali pažinoti kaip Džimą iš lietuvių pamėgto serialo „Biuras“ ir Maršalą iš taip pat mūsų šalyje rodyto serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“, tačiau netrukus Johną Krasinskį ir Jasoną Segelą pamatysime dvejose didžiojo kino premjerose. J.Krasinskį – komedijoje „Kažkas skolinto“, o J.Segelą – „Afigena mokytoja“. Nusifilmavę daug milijonų kainavusiose juostose, vyrukai laiko veltui neleidžia: karaoke baro lankytojas draugus įamžino ant scenos dainuojančius Joe Cockerio dainą “With a Little Help from My Friends".

Vieni populiariausių JAV situacijų komedijų aktoriai praėjusį savaitgalį apsilankė „Ann Arbor“  klube, kuriame, kaip juokauja interneto komentatoriai, įrodė, jog  aktorystę pasirinko ne be reikalo. „Bent jau artimiausiu metu dainininkų karjera jiems neprognozuojama. Taip, jie jau puikiai įrodė, kad vaidinti moka, tačiau į sceną lipti ir dainuoti karaoke buvo vienas blogiausių sprendimų“, - juokauja gerbėjai.

Beje, žiniasklaida skelbia, kad žvaigždės savo išsišokimais sužlugdė tuo metu klube vykusį mergvakarį, tačiau „YouTube“ komentaruose po nufilmuotu vaizdeliu viena mergina rašo: „Noriu paneigti pasirodžiusius gandus, kad jie sugadino mano draugės Alissos mergvakarį. Kompanija tiesiog gerai leido laiką“. Tiesa, ji atskleidė dar ir tai, jog drauge su J.Krasinski ir J.Segelu vakarėlyje šėlo aktorės Emily Blunt bei Alison Brie.

Jau šį penktadienį kino teatruose pasirodys nuotaikinga komedija „Kažkas skolinto“, kurioje vieną pagrindinių vaidmenų drauge su Kate Hudson atliks seriale „Biuras“ išgarsėjęs ir kol kas dainuoti ne itin mokantis Johnas Krasinski. Tuo tarpu J.Segelą dar labiau išgarsinti žadantis filmas „Afigena mokytoja“, kuriame drauge su juo vaidina Cameron Diaz ir Justinas Timberlake`as, į Lietuvą atkeliaus vasaros pabaigoje.