Garsioji Agnieška iškrito iš „Lietuvos balso“
Autorius: LNK
2012-02-20 17:33:00

Saulenė Chlevickaitė

Pirmasis grandiozinio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ etapas – „Aklosios perklausos“ –  artėja į pabaigą. Šį sekmadienį buvo parodyta priešpaskutinė laida, kurioje paaiškėjo dar 11 laimingųjų, gavusių kelialapį į antrąjį etapą. Eteryje buvo galima išvysti ir garsią dainininkę Agniešką Dombrovolską, tačiau sulaukusi mokytojų kritikos, ji turėjo pasitraukti iš šou.

Iš viso ketvirtojoje „Lietuvos balso“ laidoje pasirodė rekordinis dalyvių skaičius – net 19. Projekto mokytojus – Merūną Vitulskį, Ericą ir Jurgį Didžiulius, Violetą Tarasovienę ir Egidijų Sipavičių – savo balsais bandė pakerėti geriausi šalies dainininkai.

Tarp bandžiusių laimę buvo ir iš LNK realybės šou „Baras“ pažįstama Agnieška Dombrovolska. Šiuo metu vestuvių planuotoja dirbanti moteris nesugebėjo gerai sudainuoti pasirinktos dainos, todėl nesulaukė mokytojų palaikymo ir privalėjo nedelsiant atsisveikinti su projektu.

Kur kas geriau laidoje sekėsi visuomenei dar negirdėtiems atlikėjams. Įdomu, kad šioje laidoje sėkmę bandė net keturios Kristinos. Visos jos balsingos, ir visoms nusišypsojo fortūna.

Sėkmės sulaukė ir buvusios „Mis Lietuva“ Sandros Chlevickaitės jaunėlė sesuo Saulenė. Atlikusi Duffy dainą „Mercy“, ji nusipelnė audringų publikos ovacijų ir projekto Mokytojų komplimentų.

Įdomi detalė: šioje laidoje kelialapį į kitą etapą bandė laimėti net du pedagogai. Klaipėdietis Paulius Barzinskis yra tikra moksleivių svajonė. Šis jaunas pedagogas ne tik moko dainuoti jaunimą, bet ir dalijasi gyvenimiška patirtimi. „Kiekviena mūsų pamoka prasideda pokalbiais apie meilę, o baigiasi dainavimu“, – sako Paulius, patekęs į E. Sipavičiaus komandą.

Tuo tarpu kita Egidijaus mokinė – 23 m. Monika Juškevičiūtė – dirba anglų kalbos mokytoja. Jauna moteris sako, kad dainavimo įgūdžiai jai praverčia ne tik scenoje, bet ir mokykloje. „Jei moksleiviai labai neklauso, jiems uždainuoju ir šie iš karto suklūsta“, – nusijuokia Monika.

Ketvirtosios „Lietuvos balso“ laidos statistika

Iš viso ketvirtojoje laidoje pasirodė 19 dainininkų. Tik 11 geriausiai sudainavusių buvo pakviesti į kitą etapą – „Muzikines dvikovas“.

Egidijus Sipavičius į savo komandą, kaip ir praėjusią savaitę, pakvietė net 4 dalyvius: Gabrielę Griciūtę, Kristiną Jurevičiūtę, Moniką Juškevičiūtę ir Paulių Barzinskį.

Ericos ir Jurgio Didžiulių palankumo susilaukė Eglė Petrošiūtė, Kristina Biskaševskaja ir Saulenė Chlevickaitė.

Violeta Tarasovienė į savo komandą pasikvietė dvi bendravardes: Kristiną Šiupienytę ir Kristiną Kurtinaitę.

O Merūnas savo paslaugas pasiūlė jauniausiai projekto dalyvei Valerijai Iljinaitei ir Vincentui Linkevičiui.

Mokytojai „Aklųjų perklausų“ metu turi išsirinkti po 14 dalyvių.  Po pirmųjų keturių laidų M. Vitulskis savo komandoje turi 8 narius, Erica su Jurgiu bei V. Tarasovienė – po 10, o E. Sipavičius – net 11!